Kim jest Małgorzata Weremczuk? [wiek, dziecko, Instagram]

Małgorzata Weremczuk jest drugą żoną Karola Strasburgera. Ich związek wciąż wzbudza wiele emocji, ponieważ kobieta jest młodsza od popularnego prezentera aż 37 lat! Zanim zakochani zostali parą, łączyły ich sprawy zawodowe. Małgorzata Weremczuk przez lata była menadżerką Strasburgera. Co jeszcze wiemy na temat partnerki życiowej aktora?

Kim jest Małgorzata Weremczuk?

Małgorzata Weremczuk jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, gdzie studiowała na kierunku logopedia. Zanim została menadżerką Karola Strasburgera, pracowała w branży reklamowej, zajmowała się także PR-em. Była również wokalistką i agentką Macieja Kuronia, a także menadżerką jednej z warszawskich restauracji.

Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger — historia miłości

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk poznali się w 2006 roku na weselu u przyjaciół. Ich znajomość rozwinęła się trzy lata później, gdy Weremczuk pracowała jako menedżerka restauracji, do której Strasburger przyjeżdżał ze swoją żoną. Kobiety zaprzyjaźniły się, niestety relację przerwała choroba oraz śmierć żony Strasburgera w 2013 roku. Wkrótce po tym, Małgorzata Weremczuk została asystentką aktora. W końcu wspólna praca i przyjaźń przerodziła się w miłość.

Po dziesięciu latach znajomości para stanęła na ślubnym kobiercu w towarzystwie najbliższych im osób. Uroczystość odbyła się 10 sierpnia 2019 roku w dworku w Konstancinie. Mimo wielu kontrowersji, jakie wzbudza ich związek, oni wciąż pozostają szczęśliwi.

Niedługo później media obiegła informacja, że zakochani doczekali się potomstwa. Cała sprawa wyszła na jaw, kiedy szwagier aktora zamieścił na Instagramie zdjęcia, sugerując, że jego siostra, a żona prezentera urodziła. Informację tę potwierdziła następnie Malgorzata Weremczuk.

Jako szczęśliwi rodzice potwierdzamy narodziny naszego pierwszego dla obojga dziecka -córki Laury. Dziękujemy za gratulacje.

Małgorzata Weremczuk — Instagram

Małgorzata Weremczuk prowadzi konto na Instagramie pod nazą @malgosqa.wm. Jest ono zamknięte dla nieznajomych kobiety.