Kim jest Małgorzata Kozłowska? [aktorka, wiek, Instagram]

Małgorzata Kozłowska to polska aktorka, która w każdą niedzielę można oglądać w serialu Krew z krwi, gdzie wciela się w Natalię Majewską, córkę głównej bohaterki. Mimo młodego wieku aktorka ma na koncie wiele ról, zarówno serialowych, jak i filmowych. Jeśli interesuje Was więcej faktów z życia Małgorzaty Kozłowskiej, czytajcie dalej!

Kim jest Małgorzata Kozłowska?

Małgorzata Kozłowska urodziła się 4 lutego 1995 roku. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Aktorka filmowa, dubbingowa, udziela się również w słuchowiskach radiowych Teatru Polskiego Radia oraz projektach reklamowych.

Kiedy była w gimnazjum, rodzice zapisali ją do agencji aktorskiej. Dzięki temu w 2010 roku udało jej się zagrać małą, lecz znaczącą rolę w filmie braci Skolimowskich Ixjana. Wkrótce nastolatka została dostrzeżona przez reżyserów serialu Plebania oraz Ojciec Mateusz, gdzie mogła zdobyć mnóstwo cennych doświadczeń.

Dla aktorki przełomowy okazał się rok 2012. Wtedy to Wojciech Kacperski zaangażował ją do swojej etiudy Dom na końcu drogi. Małgorzata Kozłowska zagrała w niej u boku takich sław jak Maja Ostaszewska oraz Robert Gonera. Na planie poznała również Macieja Musiała, z którym na plan Krew z krwi weszła niemal po zakończeniu zdjęć do krótkiego metrażu Kasperskiego.

Serial Krew z krwi zapewnił aktorce nie tylko rozwinięcie aktorskich umiejętności, ale przede wszystkim zapewnił jej popularność i rozpoznawalność. Mimo tego, Kozłowska nie gwiazdorzy i nie jest bohaterką skandali. Woli skupić się na karierze.

W 2014 roku zaliczyła epizod w fabule Weroniki Migoń Facet (nie)potrzebny od zaraz, a następnie zagrała główną rolę w krótkometrażowym filmie Mirosława Mamczura Nowa, który został zrealizowany w ramach 48 Hour Film Project. Obraz ten otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu, za najlepszy uznała go także publiczność. Z kolei Małgorzata Kozłowska otrzymała nagrodę w kategorii „najlepsza aktorka”. Dzięki temu miała okazję polecieć do aktorskiej mekki – Hollywood.

Małgorzata Kozłowska — kariera muzyczna

Małgorzata Kozłowska od dłuższego czasu próbuje swoich sił jako wokalistka. Przyznaje również, że mając wybór pomiędzy muzyka a filmem, wybierze muzykę. Kilka razy próbowała nawet dostać się rozmaitych talent show, ale odpadała na etapie castingów. Nie zniechęca jej to jednak tylko motywuje do dalszej pracy nad głosem.

Kozłowskiej można posłuchać w sieci, ponieważ niedawno założyła własny kanał na Youtubie, gdzie publikuje wykonywane przez siebie covery, m.in. Kolorowy wiatr czy Someone like you.

Małgorzata Kozłowska — Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @kozlowskamalgorzata. Aktualnie jej profil obserwuje 25,6 tysiąca osób.