Kim jest Małgorzata Główka? [wiek, ślub, Instagram]

Małgorzata Główka jest wokalistką zespołu disco polo CamaSutra. Jak dotąd grupa wydała 7 singli, z czego singiel tytułowy w roku 2019 pokrył się podwójną platyną. Oznacza to, że został wydany w ponad 60 tys. egzemplarzy. Teledyski CamaSutry w serwisie YouTube odtworzono łącznie prawie 180 mln razy. Ostatnio wżyciu wokalistki zaistniały znaczące zmiany. Jeśli jesteście ciekawi jakie, czytajcie dalej.

Kim jest Małgorzata Główka?

Małgorzata Główka urodziła się w 1993 roku w Kielcach. Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku Ekonomia oraz studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyła też Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu.

Kobieta ma na koncie wiele wyróżnień zdobytych na festiwalach muzycznych krajowych oraz zagranicznych, m.in. Grand Prix Festiwalu Młodych Piosenkarzy, Kielce 2012, Super Grand Prix i nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na Ogólnopolskim Festiwalu Powróćmy do piękna w słowie i muzyce – lata 60-te i 70-te, I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Window of Europe w Sankt Petersburgu, I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Krzysztofa Klenczona, Szczytno 2009.

Małgorzata Główka brała również udział w konkursie Debiutów w Opolu w roku 2010. Była też uczestniczką drugiej edycji programu The Voice of Poland. Pod skrzydłami Patrycji Markowskiej dotarła aż do etapu bitwy. Szerszej publiczności może być znana z roli wokalistki w programie rozrywkowym TVP2, Jaka to melodia.

Wokalistka zespołu CamaSutra jest niezwykle atrakcyjną kobietą. Lekka opalenizna, jasne blond włosy oraz długie nogi, które zdają się nie kończyć – to znak rozpoznawczy Małgorzaty Główki.

Małgorzata Główka — Instagram

Małgorzata Główka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @malgorzataglowka_official. Aktualnie jej profil obserwuje prawie 30 tysięcy osób, a na moment pisania artykułu znaleźliśmy tam 211 postów.

Małgorzata Główka – CamaSutra

Zespół CamaSutra powstał w 2013 roku. Główka jest jego pomysłodawczynią. Mimo iż kobietę moglismy usłyszeć w repertuarze jazzowym, bluesowym, r’n’b oraz soulowym, to postawiła ona na disco polo. Jak dotąd zespół wydał siedem singli. Singiel tytułowy z roku 2019 pokrył się podwójną platyną, co oznacza, że został wydany w ponad 60 tysiącach egzemplarzy. Teledyski CamaSutry w serwisie YouTube odtworzono łącznie prawie 180 mln razy.

Małgorzata Główka – ślub, dzieci

W 2015 roku Małgorzata Główka wyszła za mąż za Mateusza Grabdę – asystenta trenera drużyny siatkarskiej Effector Kielce. Para zaręczyła się 4 kwietnia, a już 20 czerwca wzięli ślub. W czerwcu 2019 roku szczęśliwi rodzice powitali na świecie bliźniaki, którym nadali imiona Zosia i Stać.