Kim jest Magdalena Wróbel?

Magdalenę Wróbel to polska aktorka, którą szersze grono telewidzów z pewnością kojarzy z serialu Dziewczyny ze Lwowa, gdzie wcieliła się w postać Poliny. Do tej pory wystąpiła już w kilku produkcjach telewizyjnych, ale także filmowych. Jeśli ciekawią Was informacje z życia zawodowego oraz osobistego Magdaleny Wróbel, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Magdalena Wróbel?

Magdalena Wróbel urodziła się 3 sierpnia 1987 roku w Krakowie. Po maturze zdawała na Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, jednak nieskutecznie. Ostatecznie, dwa lata później, złożyła papiery do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 2013 roku.

Aktorka przyznaje, że jej największą pasją jest malarstwo, którym do tej pory zajmuje się w wolnych chwilach. Jednak aktorstwo również daje jej spełnienie. Magdalena Wróbel wystąpiła już w kilku produkcjach telewizyjnych, m.in. w Pierwszej miłości, Znakach oraz epizodycznie w kilku innych serialach. Zagrała również jedną w filmach: Bogowie, Planeta Singli i Juliusz.

Niewątpliwie, największą popularność przyniosła aktorce rola Poliny w serialu Dziewczyny ze Lwowa. Wróbel przyznaje, że wygrany casting była dla niej niemałym zaskoczeniem.

Pamiętam, jak pewnego pięknego dnia odebrałam telefon. Okazało się, że dzwonił producent serialu z wiadomością, że zostałam obsadzona w jednej z głównych ról. Parę dni później, idąc przez krakowskie Błonia, czułam, jakbym ze szczęścia unosiła się dziesięć centymetrów nad ziemią!

W 2012 roku aktorka otrzymała nagrodę Inwestycja w talent na 30. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Magdalena Wróbel — Instagram

Magdalena Wróbel prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @magdalenawrobel.official. Mimo ponad 2 tysięcy obserwujących aktorka nie zamieściła do tej pory tu żadnego postu. Zresztą jej konto i tak jest zablokowane. Trzeba przyznać, że w obecnych czasach to duże zaskoczenie dla jej fanów.