Kim jest Magda Pyznar? [Instagram, Warsaw Shore, mąż]

Magda Pyznar zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w reality show Warsaw Shore. Mimo tego, że już kilka lat temu odeszła z programu MTV Polska, wciąż ma spore grono fanów. Poznajmy ją bliżej.

Kim jest Magda Pyznar?

Magda Pyznar urodziła się w 1991 roku i pochodzi z Knurowa, gdzie ukończyła Zespół Szkół im. I. J. Paderewskiwego. Przeprowadzka do Warszawy okazała się punktem zwrotnym w jej życiu, a jak sama przyznaje, nie było ono łatwe. Stolica dała jej przede wszystkim szansę na rozwój życia zawodowego.

Po zakończeniu udziału w programie stacji MTV Polska zdobyła licencję dietetyka. Jest także trenerem personalnym. Swoimi życiowymi aktywnościami chętnie dzieli się z fanami na Instagramie.

Pyznar od najmłodszych lat trenowała taniec – najpierw towarzyski, następnie hip-hop. Teraz wróciła do tego sportu, ale jako instruktor. Magda dużo trenuje i prowadzi zdrowy tryb życia, który promuje wśród swoich klientów i fanów.

Magda Pyznar— mąż

Magda Pyznar wzięła udział w czterech seriach Warsaw Shore. W wywiadach promocyjnych zapowiadała, że lubi zabawić się w łóżku z grupą i po alkoholu staje się biseksualna.

Ostatecznie jednak porzuciła imprezowy tryb życia i przewartościowała swoje priorytety. W 2019 roku urodziła córeczkę, której dała na imię Zuzanna. Jak sama przyznaje, rola mamy jest teraz najważniejszym jej zajęciem.

Celebrytka odkąd opuściła program stacji MTV Polska, mocno chroni swoje życie prywatne. Dlatego nie wiele wiadomo na temat ojca jej dziecka. Pyznar potwierdza jedynie, że żyje w szczęśliwym związku.

Magda Pyznar — Warsaw Shore

Program Warsaw Shore doczekał się aż 12 serii. Magda Pyznar wzięła udział w nagraniach odcinków od trzeciej do siódmej serii (2015-2017). Nie jest może najbardziej znaną uczestniczką, jednak bez wątpienia od 2015 roku jej popularność lawinowo rośnie. Celebrytka jest doskonałym przykładem na to, że aby zaistnieć w show-biznesie, nie jest ważne to, co ludzie mówią. Ważne, żeby mówili.

Magda Pyznar — Instagram

Magda Pyznar prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @magda.pyznar. Aktualnie jej profil obserwuje 235 tysięcy osób.