Kim jest Magda Łucyan? [mąż, Instagram]

Magdalena Łucyan jest jedną z najpiękniejszych dziennikarek w Polsce. Jest równiez najmłodszą reporterką Faktów TVN i autorką książki Powstańcy. Choć o swój dorobek zawodowy zawalczyła ciężką pracą, zdarza jej się usłyszeć, że pracuje w telewizji tylko dlatego, że jest ładna.

Kim jest Magda Łucyan?

Magda Łucyan jest najmłodszą reporterką w zespole Fakty TVN, do którego dołączyła w 2012 roku, a od lipca 2013 roku zaczęła przygotowywać materiały do głównego wydania. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przygodę z dziennikarstwem zaczęła jeszcze w liceum, w 2008 roku. W wieku 16 lat zaczęła praktyki w Radiu ZET, gdzie potem pracowała jako reporterka polityczna.

Jest laureatką nagrody MediaTORY w kategorii ObserwaTOR, przeznaczonej dla autorów reportaży za cykl wywiadów Obóz. Rozmowy Magdy Łucyan z byłymi więźniami obozu KL Auschwitz-Birkenau.

Za wrażliwość, poszukiwanie prawdy i skłanianie następnych pokoleń do refleksji — argumentowano.

Jest również autorką książek Powstańcy oraz Getto, które zawierają zbiór rozmów z uczestnikami Powstania Warszawskiego oraz ocalałymi z getta warszawskiego. Wywiady były emitowane na antenie TVN24. Sierpień’80 jest jej czwartym, zrealizowanym cyklem.

Magda Łucyan — mąż

Dziennikarka mocno chroni swoja prywatność, ale wydarzenia, jakim był jej ślub, nie udało się jej ukryć. Tym bardziej że na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem ze ślubu. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych osób, m.in. Katarzyna Kolenda Zaleska, Anita Werner, Michał Kołodziejczyk, Anna Dec, Kamila Kalińczak, Anna Jędrzejowska, Katarzyna Górniak i Magda Warchoł. Oni również opublikowali w sieci fotografie z imprezy.

Ślub Magdy Łucyan i jej narzeczonego Piotra odbył się w Pałacu w Rozalinie pod Warszawą. To właśnie tam kręcony jest jeden z najpopularniejszych programów TVN — Projekt Lady.

Magda Łucyan — Instagram

Magda Łucyan prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @magda_lucyan. Aktualnie jej profil obserwuje 13,5 tysiąca osób.