Kim jest Łukasz Darłak? [partner, Big Brother, Instagram]

Łukasz Darłak był uczestnikiem edycji reaktywowanego po jedenastu latach programu „Big Brother”. Na koncie swoim ma jednak już występu w serialach paradokumentalnych czy też związek z bardzo kontrowersyjnym pisarzem Michałem Witkowskim.

Przygoda w programie „Big Brother”

Łukasz Darłak bez wątpienia jest jednym z uczestników, który budził największe emocje w programie „Big Brother”. W zasadzie to tuż po tym jak Łukasz wszedł do domu Wielkiego Brata w całej sieci wręcz zawrzało.

W wizytówce oficjalnej Łukasz Darłak przedstawiony został jako psycholog, który pracuje z osobami chorymi na autyzm. Widzowie byli bardzo mocno oburzeni przemilczeniem jego przeszłości medialnej. Jednak na jak wyszła bardzo szybko prawda na jaw. Bowiem Łukasz występował nie tylko w wielu paradokumentalnych serialach ale także brylował przed kilkoma laty na ściankach jako chłopak bardzo kontrowersyjnego Michała Witkowskiego.

Na samym początku Łukasz nie chciał zdradzić swoim współmieszkańcom własnej orientacji w końcu się zdecydował na prawdziwy coming out.

Była para – Łukasz Darłak oraz Michał Witkowski

Łukasz Darłak w show-biznesie zadebiutował jako partner Michała Witkowskiego, który jest pisarzem i celebrytą, który zasłynął najpierw z udanych literackich dzień, a następnie został modową blogerką Miss Gizzi. Było bardzo głośno o jego stylizacjach kontrowersyjnych, chcąc na siebie zwrócić uwagę jak największą uwagę. Pisarz wtedy nazywał swoją ślicznotką Łukasza.

Obecnie Witkowski wypowiada się bardzo pozytywnie o swoim byłym partnerze oraz także kibicuje jego karierze medialnej.

Aktor w serialu „19+” i nie tylko

Według informacji, które zostały zamieszczone na stronie internetowej aktorskiej agencji, Łukasz ukończył w Krakwie Lart studio trzymiesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na aktorskie wydziały w PWST, AT oraz PWSFTvIT. Przez sześć lat szkoły podstawowej uprawiał także turniejowo towarzyski taniec. Ćwiczy obecnie crossfit oraz kalistenike.

Występował także w paradokumentalnych produkcjach, takich jak: „Szpital”, „Szkoła”, „Detektywni” czy też niezapomniany „W11”. Większa rolę zagrał jednak w serialu pod tytułem „19+”.

Ze swoim partnerem byłym Michałem Witkowskim zagrał w warszawskim Teatrze Imka „Fyn fund cfancyś show”.

Na pewno jeszcze nie raz obejrzymy Łukasza Darłaka. Cały czas możemy go oczywiście oglądać w serialu „19+”, który możemy oglądać na stacji TVN. Łukasz ma talent i niczego mu nie brakuje. Trzymamy za niego kciuki, abyśmy mogli go podziwiać także w poważniejszych produkcjach, na przykład w filmach pełnometrażowych.