Kim jest Laura Mancewicz? [Instagram, wiek, partner]

Nazwisko Mancewicz znane jest głównie za sprawą Rozalii, która w 2010 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Śladem białostockiej piękności poszła również jej siostra — Laura, która w 2016 została I Wicemiss Podlasia, a także reprezentowała Polskę podczas konkursu w Malezji. Walczyła również o tytuł Miss Polski 2016. Sprawdzamy co aktualnie porabia Laura Mancewicz.

Kim jest Laura Mancewicz?

Laura Mancewicz ma 26 lat i mieszka na Podlasiu. Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku

4 grudnia 2016 roku za namową starszej siostry — Rozalii, Laura Mancewicz wystartowała w konkursie Miss Polski, który odbył się w Krynicy Zdrój. Nie została Miss Polski 2016, ale widzowie Polsatu zadecydowali, że otrzymała tytuł Miss Polski widzów Polsatu. Po drodze zdobyła tytuł I Wicemiss Podlasia. Laura reprezentowała również Polskę podczas konkursu w Malezji.

Aktualnie Laura wraz z rodzicami i siostrami prowadzi ekskluzywny dom weselny w Pomigaczach pod Białymstokiem — Majątek Howieny. Siostry Mancewicz postanowiły również zająć się modą. Nowa marka odzieżowa z Podlasia, którą stworzyły, to – jak zapewniają – uniwersalność i niebanalność.

Laura Mancewicz — partner

Laura Mancewicz jeszcze nie ma męża. W 2019 roku widywana była z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Plotkowano wtedy o ich romansie. Aktor wcześniej związany był z aktorką Olgą Bołądź.

Laura Mancewicz — Instagram

Białostocka gwiazda jest bardzo aktywna w sieci. Jej profil na Instagramie @mancewicz śledzi ponad 50 tysięcy obserwujących. Laura Mancewicz skutecznie dba o swój wizerunek w internecie. W mediach społecznościowych jest popularniejsza od swojej siostry – Rozalii Mancewicz – Miss Polonia 2010, której profil na Instagramie aktualnie obserwuje 43,7 tysięcy osób.