Kim jest Klaudia Stec? [ciąża, Instagram, Warsaw Shore]

Klaudia Stec stała się rozpoznawalna w 2015 roku, gdy dołączyła do ekipy Warsaw Shore. Śliczna i zgrabna blondynka z dużym biustem z miejsca przyciągnęła uwagę panów i zazdrość pań. W 2017 roku Klaudia zniknęła z programu, ponieważ się zakochała. Sprawdziliśmy jak potoczyły się jej losy.

Klaudia Stec — Warsaw Shore

Klaudia Stec dołączyła do obsady Warsaw Shore jako 19-latka i wystąpiła aż w czterech sezonach reality show — od 2015 do 2017 roku. Przed wejściem do programu reklamowała się jako „skandalistka z ostrym temperamentem”. Mówiła o sobie, że ma wyrazisty charakter, kocha tańczyć (także na rurze), że żaden mężczyzna jej się nie oprze. Zapewniała jednak przy tym, że w przypadku płci przeciwnej jest wybredna i zazwyczaj trzyma panów na dystans.

W 2017 roku śliczna blondynka opuściła program, ponieważ się zakochała. Swoje odejście tłumaczyła tym, że nie wyobrażała sobie, jak będąc w stałym związku, mogłaby przeżyć chwile rozłąki. W 2018 roku mówiła, że choć brakuje jej trochę zamieszania związanego z telewizją, kamerami, imprezami, to w nowej sytuacji jest jej dobrze.

Po wyjściu z programu otworzyła butik internetowy i wspólnie z ówczesnym partnerem pomagała przy prowadzeniu firmy car detailingowej (rodzaj samochodowego gabinetu estetycznego połączonego ze SPA).

Wcześniej, w 2016 roku pojawiła się w sesji w magazynie CKM, a jeszcze jako nastolatka, w 2011 roku wzięła udział w konkursie Miss nastolatek ziemi szczecińskiej, w którym została I wicemiss.

Od tego czasu wiele zmieniło się nie tylko w życiu uczestniczki Warsaw Shore. Klaudia Stec powiększyła sobie piersi oraz usta.

Klaudia Stec — afera

Jakiś czas temu głośno było o konflikcie Stec z jej dawną koleżanką, inną uczestniczką Warsaw Shore — Anną Andzią Papierz. Chodziło o korekcję warg. Sąd uznał, że Klaudia Stec znieważała Andzię publicznie w mediach społecznościowych.

Kolejna dwuznaczna sytuacja miała związek z nie do końca wyjaśnionym pobiciem, którego świadkiem, czy wręcz – jak pisały niektóre portale — inicjatorką miała być Klaudia Stec. Sytuacja pozostała jednak niewytłumaczona, choć medialnie nagłośniona.

Klaudia Stec — ciąża

Jakiś czas temu media obiegła plotka, że Klaudia Stec była w ciąży, jednak ona sama zaprzeczyła temu w 2016 roku podczas wywiadu dla magazynu CKM

Zdecydowanie nie mam problemu z pokazywaniem swojego ciała. Jestem młoda, jeszcze nie urodziłam dzieci, chociaż wcale nie twierdzę, że kobiety, które urodziły, mają gorsze ciało.

Klaudia Stec — Instagram

Klaudia Stec prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @klaudiaws11. Jej profil aktualnie obserwuje 110 tysięcy osób. Na swoim profilu Klaudia publikuje przede wszystkim swoje zdjęcia, często roznegliżowane, bez okraszania ich komentarzami.