Kim jest Klaudia Danch? [wiek, Instagram, mąż]

Klaudia Danch, żona piłkarza Adama Dancha, została okrzyknięta polską Angeliną Jolie. Na swoim koncie na Instagramie @ladycroft777 bardzo często publikuje zdjęcia stylizowane na Larę Croft, zmysłową pani archeolog z gry komputerowej Tomb Raider. Fani pod tymi postami nie szczędzą jej pochwał. Kim jest polska Angelina Jolie?

Kim jest Klaudia Danch?

Klaudia Danch pochodzi ze Śląska. Ma 31 lat. Jest żoną Adama Dacha, byłego reprezentanta Polski, zawodnika, który przez 10 lat reprezentował barwy Górnika Zabrze, a teraz Arki Gdynia. Para ma syna Dawida.

Kobieta na co dzień pracuje jako fotomodelka. Posiada jednak sportową przeszłość. Przez blisko 10 lat trenowała profesjonalnie piłkę nożną w katowickim klubie. Pasją do tego sportu zaraził ją ojciec, który grał w Szombierkach Bytom. Klaudia z kolei grała na pozycji pomocnika w drużynie KKS Zabrze. Klaudia do tej pory potrafi dryblować, celnie strzelić na bramkę i nie wstydzi się biegać po boisku.

W 2018 roku Klaudia Danch została okrzyknięta polską Angeliną Jolie, ponieważ swoim wyglądem łudząco przypomina hollywoodzką gwiazdę.

Kaludia Danch jako polska Lara Croft

Klaudia Danch robi furorę w sieci jako polska Lara Croft. Swoim wyglądem przypomina aktorkę Angelinę Jolie, która zasłynęła właśnie rolą m.in. w filmach z serii Tomb Raider. Według fanów kobieta łudząco przypomina hollywoodzką gwiazdę, która zagrała w nich główną rolę. Sama Danch zdaje sobie z tego sprawę i bardzo czesto wrzuca zdjęcia, na których pozuje w stroju Lary Croft.

Klaudia Danch — Instagram

Polska Lara Croft, czyli Klaudia Danch, prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ladycroft777. Kobieta zgromadziła tam ponad 180 tysięcy obserwujących, a sama zamieściła prawie tysiąc postów. Czy Klaudia rzeczywiście przypomina seksowną panią archeolog z Tomb Raidera? Sprawdźcie jej profil i przekonajcie się sami.