Kim jest Klaudia Chojnacka? [wiek, wzrost, Instagram]

Klaudia Chojnacka zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w Top Model 8. Uczestniczka podbiła serca jurorów i widzów programu swoją urodą oraz ogromnym zaangażowaniem. Ostatecznie odpadła w 9. odcinku. W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje o Klaudii Chojnackiej.

Kim jest Klaudia Chojnacka?

Klaudia Chojnacka to 21-letnia drobna brunetka, w połowie cyganka. Jej pasją są konie. Wraz z mamą prowadzi szkołę, gdzie przygotowują konie do jazdy. Do programu Top Model zgłosiła się, ponieważ od dziecka marzy o tym, aby zostać modelką.

Zgłosiłam się do programu, ponieważ wiedziałam już wtedy, że Top Model to ogromna szansa dla dziewczyny, która marzy o byciu modelką. Wierzę, że otworzyłam tym piękne drzwi za którymi jest radość, ale i ogrom pracy na który jestem gotowa. Uważam, że do wszystkiego trzeba dorosnąć, a ja właśnie teraz jestem gotowa.

Jurorów zachwyciła swoją nieprzeciętną urodą, drobną sylwetką i ładnymi proporcjami. Klaudia ma 170 cm wzrostu, a jej wymiary to 83/59/90 cm. Była jedną z ulubionych uczestniczek 8. edycji Top model. Jej odpadnięcie z programu zaskoczyło widzów. Winą obarczyli fotografa. Ich zdaniem wybrano jedno z gorszych zdjęć z sesji, w której Klaudii towarzyszyła mama, brat oraz partner, Azjata pracujący na co dzień w Paryżu.

Zdjęcie było wykonane chyba starą nokią….. Ja bym się zapytał CZY FOTOGRAF DAŁ Z SIEBIE WSZYSTKO ….? Na miejscu fotografa bym się cholernie wstydził…. Czyż by to było ustawione….? – pytał jeden z użytkowników Facebooka.

Ikoną stylu Klaudii Chojnackiej jest Naomi Cambell, którą ceni za perfekcjonizm. Chciałaby zostać taką samą supermodelką. Klaudię inspiruje również Ania Rubik, którą szanuje za rozpowszechnianie wiedzy na temat istotnych kwestii społecznych.

Klaudia Chojnacka chciałaby pracować z takimi domami mody jak Chanel, Balenciaga, Dior.

Klaudia Chojnacka — Instagram

Klaudia Chojnacka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @klaudia_moon. Aktualnie jej profil obserwuje 117 tysięcy osób. Ulubiona konta Klaudii na Instagramie związane z modą to Coco Rocha, Anyuta Rai, Chanel.