Kim jest Klara Lewandowska?

Klara Lewandowska jest córką Anny i Roberta Lewandowskich. W 2020 roku dokładnie 2 dni po 3. urodzinach, dziewczynka doczekała się rodzeństwa — na świecie pojawiła się jej siostra Laura. Mimo że życie sławnej rodziny od lat wzbudza zainteresowanie wielu osób, para stara się chronić swoja prywatność. Na zdjęciach publikowanych w sieci, Lewandowscy nigdy nie pokazują twarzy swoich dzieci. Co zatem wiemy na temat córeczki sławnej pary?

Kim jest Klara Lewandowska?

Klara Lewandowska urodziła się maja 2017 roku. Jest pierwszym dzieckiem Anny i Roberta Lewandowskich. Wiadomość o przyjściu na świat Klary, piłkarz przekazał swoim fanom za pośrednictwem Instagrama. Jego zdjęcie z córeczką rozgrzało internet do czerwoności.

Poród był bardzo trudny. Anna Lewandowska rodziła prawie 30 godzin i straciła wiele krwi.

Poród był bardzo trudy, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej… Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi… Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę — wspominał wspominał Robert Lewandowski.

Lewandowscy skutecznie chronią prywatność swoich dzieci i nie ujawniają ich wizerunku. Wszystkie zdjęcia, jakie zamieszczają na swoich profilach na Instagramie, ukazują ich coreczki jedynie od tyłu. Stąd też wiadomo, że Klara Lewandowska ma długie brązowe wijące się włosy, a jej mama dba o jej perfekcyjny wygląd, często strojąc ją w ubrania od najlepszych projektantów mody.

Klara Lewandowska na co dzień chodzi do przedszkola w Monachium, ponieważ jej słynny tata gra w tamtejszym klubie. Dzięki temu od małego uczy się języka niemieckiego. Wiadomo również, że pobiera lekcje francuskiego.

Dziewczynka często towarzyszy mamie w trakcie jej aktywności fizycznych i niemal bezbłędnie pokazuje ćwiczenia wykonywane przez wysportowaną mamę. Anna Lewandowska dba również o dietę Klary i pilnuje,, aby jej córeczka jadła jedynie zdrowe rzeczy.