Kim jest Kinga Wawrzyniak? [Instagram, Miss, Na Wspólnej, Top Model]

Kinga Wawrzyniak zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w 8. edycji Top Model. Jej urodę docenili nie tylko jurorzy programu. Udało jej się zdobyć tytuł Miss Małopolski, a w 2018 roku została III Wicemiss Polski. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy o tej dziewczynie!

Kim jest Kinga Wawrzyniak?

Kinga Wawrzyniak ma 24 lata i pochodzi z Krakowa, jednak aktualnie mieszka w Warszawie. Ukończyła liceum plastyczne, obecnie studiuje zarządzanie i gospodarkę nieruchomości, a jej pasją oprócz modelingu są podróże, akrobatyka i łyżwiarstwo figurowe. Motto życiowe Kingi brzmi: ciężka praca popłaca.

Kinga Wawrzyniak — Miss

Uczestniczka programu Top Model może pochwalić się osiągnięciami w konkursach piękności. Udało jej się zdobyć tytuł Miss Małopolski. W 2018 roku natomiast została III Wicemiss Polski.

Kinga Wawrzyniak — Top Model

Piękna Krakowianka zgłosiła się do programu Top Model ponieważ modą interesowała się od dawna i to właśnie z modelingiem wiąże swoją przyszłość. Kinga przyznaje, że śledziła przed telewizorem wszystkie dotychczasowe edycje. Z tego też powodu, nie zaskakiwały ją żadne zadania w programie, nawet te najbardziej ekstremalne.

W Top Model uwagę zwracał jej konflikt z Kaludią El Dursi. Dziewczyny nie przypadły sobie do gustu niemal od samego początku programu. W tej sprawie interweniowała nawet sama Joanna Krupa. Niestety relacje przyszłych modelek tylko się zaostrzyły. Wielu fanów programu uważało Kingę za osobę konfliktową. Ostatecznie Kinga opuściła program w 11. odcinku, po pokazach mody w Stambule.

Kinga Wawrzyniak — Na Wspólnej

W 2020 roku Kinga Wawrzyniak dołączyła do obsady serialu TVN Na Wspólnej. Fani serialu nie kryli z tego powodu zawodu i oburzenia. Pod postem na instagramowym koncie Na Wspólnej pojawiły się liczne negatywne komentarze.

Super aktorzy odchodzą i przychodzą modeleczki. Jestem ze 20 odcinków do tyłu i już nie wiem, czy chce to nadrabiać.

Matko święta. I co będzie kłóciła się jak z El Dursi? Przecież to jakaś furiatka (…) To już jest jakaś porażka, delikatnie mówiąc.

Bez komentarza. Najlepiej niech cały gang z Top Model tu zawita.

Kinga Wawrzyniak — Instagram

Kinga Wawrzyniak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kinga_wawrzyniak__. Aktualnie jej profil śledzi już 124 tysiące użytkowników.