Kim jest Katarzyna Burakowska?

Wiemy doskonale, że wiele osób zaczyna karierę aktorską zanim trafia do szkoły podstawowej. Dzieci na planach filmowych także są potrzebne. Nie podlega to absolutnie żadnym wątpliwościom. Miejmy to na uwadze. Jak oglądamy film czy też serial, w którym występują dzieci to od razu jesteśmy w stanie zauważyć czy dane dziecko odnajduje się na ekranie czy też raczej słabo sobie radzi. Jedną z aktorek, która zadebiutowała jako dziecka jest Katarzyna Burakowska. Powiedzmy sobie o niej nieco więcej.

Dorastanie na ekranie

Dzieci ogląda się na ekranach filmów i seriali naprawdę chętnie. Są one urocze i rzeczywiście są szczere. Co jak co, ale na ekranie cenimy sobie szczerość. Wiemy o tym doskonale. Dzieci na planach filmowych są takimi perełkami, które moglibyśmy oglądać cały dzień. Szczególnie jeśli występują na planie naszego ulubionego serialu.

Jedną z aktorek, która dorastała na ekranie jest Katarzyna Burakowska. Katarzyna dorastała między innymi na planie serialu „Ojciec Mateusz”. Obecnie ma już dwadzieścia jeden lat, a więc jest kobietą. Kasia Burakowska urodziła się w 2000 roku. Niespełna dziewięć lat temu zadebiutowała na ekranach telewizyjnych. Zagrała wtedy Różę w serialu pod tytułem „Na dobre i na złe”. Mogliśmy ją także podziwiać w takich serialach jak „Usta Usta” czy też „Niania”. Jednak widzowie najbardziej ją pokochali na rolę Emilki w serialu TVP „Ojciec Mateusz”. Mogliśmy ją podziwiać i być świadkami w każdym kolejnym sezonie jej dorastania na ekranie. Cieszyło nas to. Lubimy obserwować, gdy z dziewczynki najpierw wyrasta nastolatka, a później już młoda kobieta.

O serialu „Ojciec Mateusz”

Wiemy doskonale, że „Ojciec Mateusz” jest serialem niezwykle popularnym wśród polskich seriali telewizyjnych. Oczywiście główną rolę w filmie tym zagrał uwielbiany przez niemal wszystkim Artur Żmijewski. Jego instynkt, intuicja i niesamowita wiedza pozwalają mu przez wiele kilkadziesiąt sezonów rozwiązywać zagadki kryminalne. Jest nie tylko mrocznie (w niektórych przypadkach), ale także zabawnie, gdy Ojciec Mateusz jest zawsze o krok przed policją. Cieszy nas to niezmiernie, ponieważ od zawsze kibicowaliśmy właśnie jemu. Jego początki na parafii nie były wcale takie proste, jakby mogło się nam wydawać. Z czasem jednak wszyscy mieszkańcy Sandomierza pokochali go i nie wyobrażają sobie kościoła i miasta bez księdza w sutannie jeżdżącego na rowerze.

Serial „Ojciec Mateusz” jest serialem kryminalnym, który po raz pierwszy został wyemitowany na antenie TVP1 11 listopada 2008 roku. Serial jest oparty na serialu włoskim „Don Matteo” i produkowany przez ATM Grupa.