Kim jest Kasia Bielecka? [wiek, chłopak, Instagram]

25-letnia Kasia Bielecka jest najlepszym przykładem na to, że trening czyni mistrza. W wieku 17 lat zaczęła trenować pole dance, czyli taniec na rurze z elementami akrobatyki, a na koncie ma już Mistrzostwo Europy, zajęła 3 miejsce na Mistrzostwach Polski i 7 na Mistrzostwach Świata. Jej umiejętności oraz urodę można podziwiać również w videoclipie zespołu Komodo (I Just) Died In Your Arms, który na Youtube ma 138 milionów wyświetleń.

Kim jest Kasia Bielecka?

Do niedawna taniec na rurze kojarzył się wyłącznie z podejrzanymi spelunkami, w których rozebrane dziewczyny prezentowały swoje wdzięki podpitym mężczyznom. Dziś taniec ten nabrał szlachetnej nazwy — pole dance i stał się nawet dyscypliną sportową. A nasza Kasia Bielecka jest w tym mistrzynią.

25-latka nie pochodzi ze sportowej rodziny, w dzieciństwie nie trenowała również gimnastyki. Na lekcje pole dance namówiła ją koleżanka.

Zupełnie nie widziałam siebie w tym pierwszym, więc zapisałam się na taniec na rurze. Początkowo byłam trochę tym zajęciem onieśmielona, ale szybko złapałam bakcyla – opowiada Kasia.

Mozolne godziny treningów i wygibasów na rurze w końcu zaczęły procentować. Po trzech latach ćwiczeń, w 2017 roku Kasia Bielecka wystartowała w pierwszych w swoim życiu zawodach — Mistrzostwach Polski w Poznaniu. Tam zajęła 3. miejsce. Później poszło jeszcze lepiej. W Mistrzostwach Europy na Słowacji w 2017 zdobyła złoty medal! Na Mistrzostwach Świata zajęła miejsce 7. Dzisiaj pracuje jako instruktorka tego tańca, uczy inne dziewczyny jak z gracją poruszać się na rurze. Wraz ze swoim chłopakiem prowadzi kanał na Youtube.

Kasia Bielecka—chłopak

Dwa lata temu, Kasia Bielecka oraz Mateusz Milczuk — pasjonat street workout i trener personalny, zachwycili świat i znaleźli się wśród najpiękniejszych par na profilu @couplegoals na Instagramie. #couplegoals to jeden z najpopularniejszych tagów, a w wolnym tłumaczeniu oznacza wymarzony związek i służy do oznaczania zdjęć najpiękniejszych par. Podobnie jak profil o tej samej nazwie, który obserwuje niemal 4,5 mln internautów. Do tej pory na próżno było szukać tam naszych rodaków.

Kasia Bielecka — Instagram

Kasia Bielecka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @kasiabielcka_. Aktualnie jej profil obserwuje ponad 0,5 mln osób.