Kim jest Joanna Górska? [wiek, dzieci, Instagram]

Joanna Górska jest prowadzącą programu Nowy dzień z Polsat News, gdzie występuje w parze z Krzysztofem Ibiszem. Dziennikarka ma za sobą bardzo ciężką chorobę, jednak trudne doświadczenia nie odebrały jej optymizmu. Dziś kobieta cieszy się życiem. Na instagramowym profilu dziennikarki niemal codziennie pojawiają się nowe zdjęcia, zazwyczaj z motywującymi wpisami.

Kim jest Joanna Górska?

Joanna Górska pochodzi z rodziny ekonomistów. Kobieta wychowała się na Mazurach. Lubi pływać i biegać. Ma 8-letniego syna Kacpra, a za sobą bardzo ciężką chorobę. W 2017 roku zdiagnozowano u niej nowotwór piersi.

Do Polsat News przeszła z TVP, gdzie pracowała w Wiadomościach. O swoim telewizyjnym partnerze — Krzysztofie Ibiszu, wypowiada się w samych superlatywach.

Krzysztof jest błyskotliwy, otwarty, perfekcyjnie przygotowany, za to zero gwiazdorstwa, fajny facet.

Joanna Górska — choroba

W 2017 roku Joanna Górska dowiedziała się, że ma raka piersi. Nowotwór nie stał się jednak dla niej tematem tabu. Dziennikarka postanowiła otwarcie mówić o swojej chorobie — w ten sposób chciała pomóc innym osobom zmagającym się z nowotworem. Chociaż na wizji występowała w peruce, to nie bała się pokazywania łysej głowy oraz zdjęć wykonanych podczas chemioterapii. Wierzyła, że przynajmniej wtedy jej choroba nabierze sensu.

Ostatecznie prezenterka Polsatu wyszła zwycięsko z walki o zdrowie, a w kwietniu 2018 roku zakończyła leczenie. Choroba odbiła się niestety na jej wyglądzie. Joanna Górska długo walczyła o powrót do formy.

Moje ostatnie miesiące to próba odzyskania siebie. Kondycja fizyczna, waga, włosy… Do osiągnięcia celu jeszcze trochę, ale już chyba widać efekty. Te zdjęcia dzieli rok. Leczenie wyniszczyło mój organizm, teraz powoli wracam do siebie. Mam 17 cm włosa, zrzuciłam 15 kg wagi! Dziekuję @robertszulc i @kacper___gorski za wsparcie, @atelierliwskaemilia za włosy w super formie, @moj_prywatny_kucharz za dietę, która mnie jednocześnie wzmacnia i odchudza, @klinika_anclara za masaże i odpowiednie nawilżenie skóry. Dziękuję – pisała w sieci.

Joanna Górska — Instagram

Joanna Górska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @joanna_gorska. Aktualnie jej profil obserwuje ponad 25 tysięcy osób. Dziennikarka chętnie relacjonuje swoje życie — niemal codziennie publikuje nowe zdjęcie, zazwyczaj z motywującymi wpisami. Nie brakuje wspomnień związanych z jej walką z rakiem piersi, czasem udostępnia wspólne zdjęcia z partnerem.

Joanna Górska — partner

Partnerem Joanny Górskiej jest Robert Szulc. W 2019 roku para zaręczyła się podczas wakacji w Polinezji Francuskiej. Swoich fanów poinformowała o tym na Instagramie.

Mamy jeden cel – razem się zestarzeć – podpisała zdjęcie, dodając ikonkę pierścionka.

Fani dziennikarki wyrazili radość w licznych komentarzach, gratulując parze oraz życząc im wszystkiego najlepszego.

Kim jest Robert Szulc? Na profilu instagramowym partnera Joanny możemy znaleźć informację, że jest podróżnikiem. Ponadto od ponad 25 lat mężczyzna obejmuje wysokie stanowisko w jednej z firm specjalizującej się w sektorze spotkań, wyjazdów integracyjnych, konwencji i wystaw oraz organizuje wyjazdy dla firm.