Kim jest Irena Kamińska Radomska? [wiek, wykształcenie, Instagram]

Irena Kamińska Radomska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie Projekt Lady, w którym jest jedną z mentorek. Na co dzień udziela wykładów i warsztatów w Protocol School of Poland. Jeśli interesuje Cię, gdzie uczyła się swojego fachu i jak wygląda jej życie prywatne, koniecznie zerknij do poniższego artykułu!

Irena Kamińska Radomska — wykształcenie

Irena Kamińska Radomska może pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych, którą zdobyła szkoląc się w The Protocol School of Washington pod okiem szefa protokołu Białego Domu. Uzyskała tam nie tylko certyfikat, ale także międzynarodową licencję. Swoim doświadczeniem dzieli się z innymi, udzielając wykładów oraz prowadząc warsztaty w Protocol School of Poland. Jest również autorką wielu artykułów, a także kliku książek, m.in. Jak zostać damą’.

Irena Kamińska Radomska — Projekt Lady

Program Projekt Lady gości na antenie telewizji TVN już od kilku sezonów. Uczestniczkami są młode dziewczyny, które pragną nauczyć się etykiety oraz dobrych manier. W roli mentorek występuje Irena Kamińska Radomska oraz Tatiana Mindewicz Puszcz. Prowadząca programu jest Małgorzata Rozenek Majdan. Według uczestniczek programu najsurowszą nauczycielką jest Kamińska Radomska, chociaż dziewczyny często przyznają, że rady mentorki są nieocenione.

Irena Kamińska Radomska — życie prywatne

Mentorka Projekt Lady mocno chroni swoje życie prywatne. Wiadomo jedynie, że ma córkę. Kobieta nie ukrywa, że w przeszłości potrafiły nieźle zajść sobie za skórę, lecz teraz panuje między nimi duże porozumienie.

Dużą rolę odgrywają w jej życiu wnuki. Irena Kamińska Radomska przyznaje, że ich przyjście na świat bardzo zmieniło jej postrzeganie świata.

Irena Kamińska-Radomska — wiek

Niestety nie ma nigdzie podanej informacji, w jakim wieku jest Irena Kamińska Radomska.

Irena Kamińska Radomska — Instagram

Irena Kamińska Radomska prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @irenakaminskaradomska. Aktualnie jej profil śledzi tam ponad 54 tysiące użytkowników tego serwisu. Mentorka wrzuca do sieci zdjęcia z planów zdjęciowych, niekiedy dzieli się również swoim życiem prywatnym.