Kim jest Ewa Jakubowicz? [wiek, partner, Instagram]

Ewa Jakubowicz to polska aktorka młodego pokolenia, która na swoim koncie ma role filmowe, serialowe, a także dubbingowe. Występuje również na deskach Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Telewidzowie mogą ją znać z serialu Pierwsza miłość, gdzie od kilku lat wciela się w postać Amelii Długosz. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego oraz zawodowego Ewy Jakubowicz, koniecznie czytajcie dalej.

Kim jest Ewa Jakubowicz?

Ewa Jakubowicz urodziła się 23 września 1990 roku, a więc ma 31 lat. Pochodzi z Osiecznicy, miejscowości położonej w województwie dolnośląskim. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Studia te ukończyła w 2015 roku.

Aktorka ma na swoim koncie wiele nagród oraz wyróżnień. W 2014 roku została wyróżnienia za rolę Agłai Jepanczyn w Szkicach z Dostojewskiego oraz Służącej w Tonacji Blue na 32. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Jest również finalistką XVII Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej. W 2016 roku Ewa Jakubowicz otrzymała nagrodę im. Andrzeja Nardellego za najlepszy debiut aktorski sezonu za rolę Julii w spektaklu Romeo i Julia, który grany był w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Niewątpliwie rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Amelii „Melki” Długosz w serialu Pierwsza miłość, który od wielu lat emitowany jest na antenie telewizji Polsat. Aktorka dołączyła do jego obsady w 2015 roku, a więc w jedną z bohaterek produkcji wciela się już ponad lat. Postać, którą gra, cieszy się dużą sympatią, a producenci dbają o to, aby losy młodej policjantki cały czas zaskakiwały fanów serialu.

Ewa Jakubowicz wystąpiła również w kilku innych produkcjach telewizyjnych, m.in. Prawo Agaty i Znaki, a także w filmach Powiedz tak!, a także Powrót i Klezmer.

Ewa Jakubowicz — partner

Aktorka niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego, dlatego nie wiadomo, czy jest aktualnie z kimś w związku. Niewątpliwie świadczy to o tym, że aktorka woli skupić sie na karierze, niż na byciu celebrytką.

Ewa Jakubowicz — Instagram

Ewa Jakubowicz, podobnie jak wielu innych aktorów, posiada konto na Instagramie. Jej profil można odnaleźć pod nazwą @ewajakubowiczofficial. Na dzień dzisiejszych obserwuje ją prawie 82 tysiące użytkowników tego serwisu.sd?id=543998486&val=e6d8d196-c309-4b3c-865b-df8661fde9fe-tuct6be3b33&gdpr=0&gdpr_consent=v2?partner=taboola