Kim jest Czarszka?

Czarszka jest ekspertką w programie „Pytanie na Śniadanie”. Co więcej jest także autorką kanałów na serwisie YouTube. Czarszka słynie z tego, że miesza naturalne składniki i tworzy genialne kosmetyki. Aktualnie ogląda ją już ponad dwadzieścia tysięcy osób.

Wspaniała kobieta

Czarszka jest drobną brunetką pochodzącą ze Złotowa. Zawsze na planie krząta się pomiędzy kamerami i zagaduje operatorów kamer. Na planie jest perfekcjonistką. Chętnie korzysta z licznych wskazówek dotyczących dźwięku. Przegląda także kosmetyczki kobiet, które się zajmują makijażem.

Na pewno możemy o niej powiedzieć, że jest pewna siebie oraz także zdecydowana. Nie chce, aby używano jej nazwiska. Zawsze pojawia się w programie jako Czarszka, która jest autorką popularnego bloga o kosmetykach naturalnych.

Jak sama przyznaje na początku była zdenerwowana na antenie. Jednak z każdym kolejnym razem trema była mniejsza.

Czarszka dostaje więcej antenowego czasu oraz także dłuższe tematy. Bardzo się cieszy z tego, że nikt niczego jej nie narzuca. Wszystkie programy robi po swojemu. Nigdy nie robi tego , w co nie wierzy oraz czego nie chce tak naprawdę. Gdy kiedyś miała pracę, która jej nie do końca odpowiadała, to po prostu zrezygnowała z niej.

Mało kto wie, że Czarszka ćwiczy pięć razy w tygodniu. Przy prowadzeniu dwóch kanałów na YouTubie oraz przy prowadzeniu bloga rzeczywiście jest to wyczyn.

Kosmetyki ze spiżarni domowej

Czarszka przekonuje na każdym kroku, że można zrobić z domowych składników takie same kosmetyki, które w drogeriach kosztują nawet kilkaset złotych. Wiele czytelniczek jest jej wdzięczna za te wszystkie rady, ponieważ rzeczywiście dają do myślenia. Nikt przecież nie ma budżetu nie wiadomo jakiego. Każda z nas chce co nieco zaoszczędzić. A czym inspirowała się na samym początku Czarszka? Tak naprawdę zainspirowała jej osobista alergia. Jest to alergia na naprawdę sporo substancji. Nie mogła nigdy wejść do sklepu i wziąć dowolny szampon do włosów, balsam do ciała czy też żel pod prysznic. Zaczęła dzięki temu robić samodzielnie kosmetyki.

Zachęt do tworzenia kosmetyków było tak wiele, że podjęła decyzję o robieniu kolejnych. Ludzie piszą do niej, że chodzą już od wielu lat do dermatologa i im nic nie pomaga. Zatem to ona tworzy dla nich coś specjalnego. Jej pracę można najprościej określić tym, że sobie siada i po prostu wymyśla kosmetyki.

Niewątpliwie takich osób z pasją nam brakuje. Widać po niej już na pierwszy rzut oka, że kocha to co robi i sprawia jej to olbrzymią przyjemność.