Kim jest Anna Markiewicz Musiał?

Mało kto wie, że popularny aktor i prezenter — Maciej Musiał, talent i aktorskie geny odziedziczył po swoich rodzicach. Jego mama Anna Markiewicz Musiał oraz tata Andrzej Musiał od lat związani są z branżą aktorską. Są m.in. twórcami Teatru Kuffer.

Kim jest Anna Markiewicz Musiał?

Anna Markiewicz Musiał jest nie tylko aktorką, ale także absolwentką filologii polskiej i podyplomowych studiów polityki i zarządzania oświatą. Razem z mężem aktorem Andrzejem Musiałem założyła Teatr Kuffer.

Na stronie internetowej teatru można przeczytać, że jest to „miejsce magiczne. To świat dobrej, mądrej bajki, to przestrzeń wspólnej zabawy. Urok naszego teatru polega na tym, że dzieci w bezpośredni sposób mogą obcować z aktorem, lalką, scenografią”.

Maciej Musiał od małego uczestniczył w artystycznym życiu rodziców.

Codziennie przesuwaliśmy meble w salonie, zakładaliśmy kostiumy, peruki, szyliśmy lalki i robiliśmy próby do nowych spektakli. Maciek biegał między nami, patrząc ze zdziwieniem na wygłupiających się rodziców. Był naszym pierwszym widzem i recenzentem. Czasami bawił się także w aktora. Na szczęście nie doznał żadnej traumy, a aktorstwo stało się dla niego czymś naturalnym, swego rodzaju sposobem na życie — wspomina Anna Markiewicz Musiał.

Nic dziwnego zatem, że aktor nie wybrał innej drogi zawodowej.

Maciej Musiał jest bardzo związany ze swoją mamą i spędza z nią bardzo dużo wolnego czasu. Kobieta jest niezwykle urodziwa i jak na swój wiek wygląda bardzo młodo. Bardzo często zdarza się, że fani aktora biorą ją za jego siostrę lub nową dziewczynę

Czasami aż głupio gdzieś z nią wyjść, bo wszyscy myślą, że to moja koleżanka albo dziewczyna — opowiadał aktor w Dzień dobry TVN.

Aktualnie mama przystojnego aktora jest singielką. 1 kwietnia 2014 roku Anna Markiewicz Musiał rozwiodła się z ojcem Macieja.