Kim jest Aleksandra Adamska? [wzrost, mąż, Instagram]

Aleksandra Adamska jest tak naprawdę jedną z nowych twarzy stacji TVN. Co więcej o tej przepięknej oraz młodej aktorce? Garść informacji na temat utalentowanej Aleksandry Adamskiej zostanie przedstawiony poniżej.

Pierwsze kroki na scenie

Aleksandra Adamska swoje kroki pierwsze stawiała na scenie w folklorystycznym zespole Politechniki Śląskiej o nazwie „Dąbrowiacy”. Po raz pierwszy wystąpiła w telewizji już jako czternastolatka. Zagrała wówczas bardzo mały epizod w popularnym serialu „Pierwsza miłość”. Na większe role jeszcze musiała zaczekać. Dokładnie czekała prawie dziesięć lat. W roku 2014 zagrała w filmie wojennym pod tytułem „Miasto 44” oraz także rozpoczęła pracę na planie serialu o tytule „O mnie się nie martw”. To właśnie od tamtej pory mogliśmy ją także oglądać w takowych produkcjach jak serial „Diagnoza” czy też duży kinowy hit „Atak paniki”. Wystąpiła także w komedii świątecznej „Miłość jest wszystkim”. Pod koniec roku 2018 razem ze znanym aktorem Mateuszem Damięckim pojawiała się w odcinku specjalnym teleturnieju na TVNIE „Milionerzy”. Z odcinka tego wygrana przekazana oczywiście została na charytatywne cele. Ile ma lat? Kim są rodzice Oli? Czy ma partnera? Postaramy na te pytania odpowiedzieć poniżej.

Nieco więcej informacji

Aleksandra Adamska na świat przyszła w roku 1990 w Katowicach. W związku z tym w ubiegłym roku ukończyła trzydzieści lat.

Aleksandra swoje życie związała ze scenę, ale nie był to jednak przypadek. Jej ojciec jest bowiem muzykiem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia z siedzibą w Katowicach. Zaś jej matka była znanym choreografem folklorystycznego zespołu.

Ola Adamska jak na razie nie wypowiada się zbyt chętnie na temat swojego uczuciowego życia. Wielu fanów jednak ją jakiś czas temu łączyło z aktorem przystojnym Marcinem Korczem, który jest jej partnerem z serialu stacji TVP „O mnie się nie martw”. Czy ich rzeczywiście łączy coś więcej niż przyjaźń oraz wspólna praca? Żadne z nich tych plotek nie zechciało skomentować.

Instagram

Aleksandra Adamska, tak jak zdecydowana większość aktorek młodego pokolenia, udziela się aktywnie w społecznościowych mediach. Jej profil oficjalny na Instagramie obserwuje już ponad 50 tysięcy użytkowników tegoż serwisu. Ola tam zamieszcza sporo zdjęć zza kulis pracy na filmowych planach oraz także sporo selfie czy też fotek, które ukazują ją od strony bardziej prywatnej.

Będzie obserwować aktorkę jak dalej potoczy się jej kariera. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy.