Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik. Czy to koniec wielkiej miłości? [wiek, Instagram, ubrania]

Jeszcze do niedawna Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik wydawali się niezwykle zgodną i szczęśliwą parą. W 2019 roku piłkarz oświadczył się swojej ukochanej na uwielbianej przez gwiazdy greckiej wyspie Mykonos. Okazuje się jednak, że ich związek to już przeszłość. Co się stało?

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik — historia miłości

Jessica Ziółek (26 l.) i Arkadiusz Milik (27 l.) poznali się wiele lat temu, gdy byli nastolatkami. 17-letni piłkarz wypatrzył śliczną dziewczynę w galerii handlowej i poprosił ją o numer telefonu. Jessica miała wtedy 16 lat.

Poznaliśmy się w centrum handlowym Silesia na Śląsku. Pamiętam, że szukałam wtedy prezentu dla męża mojej siostry. Czułam, że ktoś cały czas na mnie zerka. Nagle podszedł do mnie Arek i zaczął rozmowę. Zapytał, czy mogę podać mu jakiś kontakt do siebie, żebyśmy mogli się umówić. Zgodziłam się. Długo pisaliśmy ze sobą, po pewnym czasie postanowiliśmy się spotkać — opowiadała kilka lat temu Jessica.

Bardzo szybko ich znajomość przerodziła się w prawdziwe uczucie i mimo dzielących ich kilometrów, bardzo dbali o swój związek. W grudniu 2012 Milik roku podpisał kontrakt z Bayerem Leverkusen. Później trafił do Ajaksu Amsterdam. W tym czasie Jessica skupiała się na nauce. Zdała maturę, a następnie studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Musiała dzielić życie pomiędzy Amsterdam, Warszawę i rodzinne Siemianowice Śląskie.

Dotychczas wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem. W 2019 roku piłkarz oświadczył się swojej ukochanej na uwielbianej przez gwiazdy greckiej wyspie Mykonos. Okazuje się jednak, że do ślubu nie dojdzie. Według najnowszych doniesień para przechodzi poważny kryzys, a Jessica od dłuższego czasu nie nosi pierścionka zaręczynowego. Czy to już koniec miłości? Jak na razie żadne z nich nie potwierdziło tej informacji.

Jessica Ziółek — ubrania Wild Mascot

Aktualnie Jessica Ziółek skupia się na promowaniu swojej marki Wild Mascot.

Kobieta od lat interesuje się modą i od dawna marzyła o tym, by móc realizować się w swojej pasji. W końcu udało jej się spełnić swoje marzenie o otwarciu własnego biznesu. W 2019 roku zaprezentowała światu swoją pierwszą kolekcję ubrań, nad którą pracowała ponad rok.

Jessica Ziółek — Instagram

Jessica Ziółek prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @jessica_ziolek. Obecnie jej profil obserwuje 111 tysięcy osób. Kobieta prowadzi również drugie konto @wild.mascot, gdzie zamieszcza zdjęcia zaprojektowanych przez siebie ubrań. Jej modowy profil obserwuje ponad 7,5 tysiąca osób.