Jak zrobić łatwe wzorki na paznokcie?

Jakie wybrać łatwe wzorki na paznokcie? Wybór naprawdę mamy ogromny. Proste wzorki na paznokcie nie wymagają od nas sporej wprawy. Niektóre wyglądają nawet lepiej, gdy nie są „pod linijkę” idealne. Poniżej kilka ciekawych propozycji, które na pewno przypadną nam do gustu.

Jak zrobić samemu takie wzorki?

Pamiętajmy, że łatwe wzorki na paznokcie nie muszą być wykonywane od linijki. Są owszem geometryczne oraz dokładne linie, ale również istnieje także wiele wzorów nieidealnych, których cały rok polega na tym, że co w nich po prostu nie gra. Gdy chcemy odtworzyć wzór, który gdzieś zobaczyłyśmy zazwyczaj się to nie udaje, a gdy wzorki na paznokcie wymyślamy na bieżąco, to z efektu jesteśmy bardzo zadowolone. Polecamy jak najbardziej wyjście na żywioł.

Fajne wzorki na paznokcie możemy zrobić bez najmniejszych problemów. Wystarczy, że zaopatrzymy się w lakiery do paznokci o przeróżnych kolorach, a także akcesoria, które pomagają wykonać samo zdobienie. O czym powinnyśmy pamiętać? Musimy kupić waciki bezpyłowe i waciki kosmetyczne, zmywacz, folię aluminiową, podkładkę na lakier, wykałaczki, patyczki drewniane, specjalną sondę oraz także pędzelki o różnej wielkości.Poza produktami z powyższej listy powinnyśmy się także zaopatrzyć w rzeczy, których używamy standardowo. Mowa tutaj o bazie i lakieru do wykończeniu, jak i także lampie, jeśli robimy hybrydy. Kiedyś były popularne lakiery, które służą do zdobień z cienkimi pędzelkami. Dzisiaj z nich korzystamy znacznie rzadziej, jeśli chcemy wykonać wzory, to sięgamy po lakiery standardowe, a wykonania wzorków używamy przeróżnych sprzętów.

Prościutkie wzorki na paznokciach

Jakie zrobić wzorki sobie na paznokciach? Zacznijmy od jakiegoś wzoru mało skomplikowanego. Łatwe wzorki na paznokci to kreski oraz kropki różnego rodzaju. Robimy je w sposób błyskawiczny. Nie musimy mieć żadnej większej wprawy. A jak się w ogóle do tego zabrać? Pomalujmy paznokcie tak, jak to robimy zazwyczaj. Kolor lakieru musimy dobrać do tego, którym będziemy robić wzorki. Później już przychodzi czas na wielkie malowanie. Pamiętajmy, że bardzo modny jest minimalizm. Zatem zamiast rysować po kilka kresek czy też kropek na jednym paznokciu, to rysujmy po jednej. Jeśli chcemy, to wszystkie mogą być jednakowo ozdobione. Oczywiście wzorki na paznokciach mogą się również różnić. Na jednym paznokciu namalujmy kreskę poziomą, a na drugim kreskę pionową. Na jednym niech będzie przy nasadzie, a na drugim może znajdować się przy brzegu. Jak widzimy na powyższym możliwości mamy naprawdę sporo.