Jak zaskoczyć swoją drugą połówkę? Walentynki DIY.

Na pewno niejedna z Was zastanawiała się nad tym jak spowodować zdziwienie na twarzy swojego wybranka w dzień tak wyjątkowy jak Walentynki. Z pomocą przychodzi pomysł na zrobienie prezentu samemu – popularna już na całym świecie metoda DIY (Do It Yourself) to prosty sposób na zaskoczenie swojej drugiej połówki.

Klimat, czyli dekoracje

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami, jest to czas, w którym każdy myśli już tylko o sercach, różach i wspólnych kolacjach, które znakomicie wpasują się w klimat togo wyjątkowego dnia. Niemniej jednak nie tylko taki sposób podziękowania swojej drugiej połowie za miłość, którą nam daje, się sprawdzi. Słowo miłość niesie za sobą szczęście i uśmiech, które towarzyszą nam każdego dnia, a uczucia te nie zawsze można kupić. Z pomocą przychodzi DIY, które ze stu procentową gwarancją sprawdzi się jako metoda stworzenia niezapomnianego prezentu od serca, kilka pomysłów, którym towarzyszy słodycz Ferrero można znaleźć na stronie: https://inspiracjeferrero.pl/nasze_artykuly/walentynki-diy/.

Podstawą tego pięknego dnia mogą być małe szczegóły, które pozwolą, by Twoja druga połowa poczuła się wyjątkowo — dekoracje w miejscu, w którym planujecie spędzić wieczór 14 lutego. Do wykonania takich ozdób wystarczy kilka tanich elementów – mając kolorowy (najlepiej biały, czerwony i różowy) papier, nożyczki, sznurek i klej jesteśmy w stanie zrobić dekoracyjne cuda!

Idealne serca wytniemy po złożeniu kartki na pół i cięciu wzdłuż zgięcia, kolorowe serca na pewno przykują uwagę każdego zakochanego. Łatwym sposobem jest przyklejenie ich z dwóch stron sznurka, za pomocą kleju, w równych odstępach — takie DIY walentynkowe girlandy można zawiesić na oknie, ścianie lub w drzwiach. 

Smaczne DIY

Jeśli ktoś z Was ma choć trochę talentu kulinarnego lub cukierniczego może wykazać się nim w tym dniu. Każdemu znane powiedzenie „przez żołądek do serca” nie wzięło się znikąd. Smaczna kolacja lub deser po niej, zrobiony prosto z serca na pewno podkręci miłosny klimat tego dnia. Wisienką na torcie będzie przyozdobienie dania w stylu walentynkowym — w przypadku kolacji doskonale sprawdzi się muśnięcie talerza sosem, tak by utworzył on kształt serca, przy deserze można zaszaleć i ułożyć słodkości w kształt napisu „LOVE” lub „kocham Cię”, świetne propozycje wykorzystania słodyczy w stylu walentynek znajdziecie tutaj: https://inspiracjeferrero.pl/nasze_artykuly/walentynki-diy/. Takie szczegóły są gwarancją wywołania uśmiechu na twarzy osoby obdarowywanej. 

Prezent zrobiony od serca 

Jako punkt kulminacyjny całego wieczoru nada się prezent zrobiony z miłością. Dobrym pomysłem jest poświęcenie chwili na napisanie wiersza lub prostego listu, w którym opiszecie, co czujecie przy drugiej osobie, za co ją kochacie, za co jej dziękujecie i jak chcecie, by wyglądała Wasza wspólna przyszłość. Kiedy przy przygotowywaniu wiersza postara się również o estetykę w wykonaniu, prezent będzie jeszcze bardziej udany! Wykonaj wszystko ręcznie — wycięcie serc, naklejenie ich w zaplanowanym miejscu i przyozdobienie całości naklejkami lub rysunkami wykonanymi przez Ciebie, nada prezentowi personalnego charakteru. 

By sprawić swojej drugiej połowie prezent, który będzie gwarancją radości i uśmiechu nie trzeba wydać dużo pieniędzy, wystarczy kreatywność i chęć działania, która w przypadku DIY jest niezbędna. Wiele innych pomysłów można znaleźć w Internecie, wystarczy się nimi zainspirować i zrobić coś prosto z serca.