Jak manicure na lato, to tylko paznokcie neonowe

Co kilka lat powraca moda na mocne i odblaskowe kolory, które rzucają się w oczy. Dyktatorzy mody zaskakują nas nowymi propozycjami szalonych oraz letnich kolorów. Po kolorowych pasemkach na włosach przyszedł czas na paznokcie neonowe. To jest prawdziwy hit.

Szeroka paleta barw

Do pożądanych najbardziej kolorów lakierów do paznokci należy neonowa żółć, pomarańcz, zieleń oraz nóż. Możemy dowolnie szaleć z kolorami i łączyć je dowolnie. Neonowe lakiery do paznokci mają to do siebie, że wyglądają wręcz idealnie dopiero po nałożeniu trzech warstw, jeśli chociaż jednej zabraknie, to kolor nie będzie już pełnił funkcji neonu. Neonowe paznokcie są na lato wręcz idealne, prezentują się przepięknie w promieniach słońca, a więc jest to świetny manicure na plażę, tym bardziej, że bikini w odblaskowym kolorze z neonowymi paznokciami to dopiero genialne połączenie. Możliwości mamy naprawdę sporo, szczególnie, że każdy z kolorów neonowych pasuje do następnego, zatem barwy te możemy ze sobą łączyć i naprawdę możemy szaleć.

Zalety paznokci neonowych

Musimy jednak wiedzieć, że neonowe paznokcie nie nadają się jedynie do kolorowego bikini czy też fikuśnej kolorowej sukienki. Tak naprawdę będą pasowały świetnie także do małej czarnej czy też do długiej wieczorowej sukni. Wówczas taki manicure możemy potraktować niczym biżuterię. Od razu nasze paznokcie rzucają się w oczy. W przypadku paznokci neonowych bardzo ważne jest to, aby nie dopuszczać do sytuacji, w której manicure będzie wykonany niechlujnie. Wzrok pada właśnie na nasze paznokcie, a więc musimy mieć tego świadomość. Wszystko musi być idealnie wykonane. Nie zapomnijmy o żadnej warstwie i postarajmy się zapanować także nad ich kształtem, który tym bardziej jest widoczny.

A jakie są zalety paznokci neonowych? Tak naprawdę zalet jest całe mnóstwo. Rzeczywiście tak jest. Zdecydowaną zaletą paznokci neonowych jest ich bardzo mocna barwa. Wydaje się, że nie wymagają odpowiedniego tła, ale to akurat nie jest prawda. Te mocne kolory są takie piękne i w zasadzie nieporównywalne z żadnymi innymi, że dosłownie pasują do absolutnie wszystkiego. Paznokcie neonowe dodadzą zatem uroku każdej sukience letniej, ale nie tylko. Będą świetnie się prezentowały z wytartymi jeansami, wizytową kreacją, T-shirtem oraz nawet z leginsami, które wkładamy na siłownię. Naprawdę mamy szerokie pole do popisu i warto z tego skorzystać.

W pierwszej kolejności jednak zadbajmy o to, aby trafić do doświadczonej stylistki paznokci, która nie popełni żadnej gafy.