InPost Fresh – zakupy na każdą kieszeń i o każdym czasie

Wiele osób podchodzi do zakupów jak do przykrego obowiązku. Nic w tym dziwnego – hałas i tłum obecny w supermarketach może być męczący, w połączeniu z podejmowaniem decyzji na temat produktów to istny koszmar. Jest jednak rozwiązanie, dzięki któremu produkty można zakupić w ciszy, z ulubionego fotela, a dodatkowo zajmie to jedynie kilka minut.

Dlaczego warto korzystać z InPost Fresh?

Usługa InPost Fresh to możliwość załatwienia codziennych spraw bez wychodzenia z domu. Do zrobienia codziennych zakupów potrzeba jedynie dedykowanej aplikacji. Po zainstalowaniu InPost Fresh ze Sklepu Play lub App Store należy wpisać swój kod pocztowy oraz zalogować się numerem telefonu. Dzięki temu na panelu głównym pojawia się dostosowane do regionu oferty i promocje.

Szybkie zakupy na obiad

Pomysł na szybkie danie obiadowe to zbawienie po niejednym długim dniu w pracy. Zazwyczaj problem stanowią braki w składnikach, znajdujących się w domu. Nikt nie chce myśleć o tym, żeby wychodzić jeszcze raz na zakupy. Jak sobie z tym poradzić? Wystarczy wcześniej zrobić zakupy w InPost Fresh. Cały proceder nie zajmuje więcej niż kilka minut. Co więcej, zakupy z aplikacją można zrobić w dowolnej chwili, bez wychodzenia z domu czy pracy.

Po uruchomieniu aplikacji można skorzystać z usługi marketplace, co oznacza wybór najbardziej interesujących produktów od różnych sprzedawców. Wśród nich znajdą się artykuły z kategorii: Dla zwierząt, Kosmetyki i higiena, Porządki, Produkty spożywcze, Dla dzieci oraz Zdrowie. Poza szybkimi zakupami obiadowymi tylko chwilę zajmie zakup kończącej się karmy dla psa, szamponu czy kapsułek do prania.

To niezwykle przydatne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas w ciągu dnia. Na zakupy zazwyczaj trzeba przeznaczyć nie mniej niż godzinę – samo dotarcie do sklepu i do domu, nieraz wiąże się z korkami, a w supermarketach trzeba się liczyć z czekaniem w kolejce przy kasie. InPost Fresh pozwala ograniczyć ten czas do minimum – robienie zakupów oznacza wybór towarów, zlecenie zamówienia i opłacenie go.

Kto może skorzystać na zakupach z aplikacją?

Zakupy z aplikacją InPost Fresh mogą się spodobać wielu osobom. Ci, którym brakuje czasu, z pewnością odetchną z ulgą – zlecenie codziennych obowiązków pozwala zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na te rzeczy, które faktycznie wymaga uwagi. To jednak niejedyne osoby, które skorzystają z nowej usługi.

Dla wielu osób starszych robienie zakupów to niemałe wyzwanie, na które trzeba przeznaczyć co najmniej kilka godzin. Poza np. utrudnioną komunikacją wniesienie cięższych artykułów do mieszkania w bloku może być zwyczajnie męczące dla osoby starszej. W tym wypadku zrobienie zakupów przez aplikacje i zamówienie ich pod wskazany adres, to ułatwienie życia starszej osoby, a także nienarażenie jej zdrowia na dodatkowe obciążenia.

InPost Fresh to usługa skierowana do osób, które nie lubią marnować swojego czasu oraz cenią sobie usługi na najwyższym poziomie. Poza szybką realizacją zamówień klienci mają szansę wyboru ulubionych produktów w najlepszych cenach.