House bluzki – która będzie się nadawała do pracy?

Wiemy doskonale, że w biurze spędzamy mnóstwo czasu w ciągu każdego dnia. Wygląd jest zatem nie bez znaczenia. Sprawdźmy, które House bluzki będą najbardziej odpowiednie do naszej pracy. Wśród propozycji na pewno znajdziemy dla siebie coś wręcz idealnego.

Pora na odświeżenie swojej garderoby

Wiosna jest naprawdę świetną okazją do wymiary garderoby. Mamy na myśli także garderobę biurową. W pracy przecież spędzamy część dnia. Jest to przynajmniej osiem godzin dziennie. Tak jak w znacznej większości przypadków. Ubranie do pracy musi sprawiać, że wyglądamy bardzo profesjonalnie, lecz musimy się także czuć komfortowo. Dopasowana sukienka ołówkowa, w której wyglądamy bosko, a do tego szpilki. Wygląda to naprawdę fajnie, lecz czy będzie nam w tym wygodnie? Tutaj musimy się zastanowić. Jeśli nie jest to dla nas propozycja, topora poszukać innych, równie ciekawych rozwiązań.

Czy mamy ulubioną bluzkę?

Jeśli chodzi do pracy chętnie w spodniach czy też w spódnicach, to na pewno musimy zapoznać się także z ofertą jaką jest House bluzki. Nie zawsze to musi być koszula elegancka, jest o wiele więcej rozwiązań. No, chyba że nasz zawodowy dress code nakazuje nam nosić koszule na co dzień, na to nie poradzimy nic.

Znajdziemy w sklepach bluzki, które udają idealnie koszule. Jednak są znacznie swobodniejsze. Jednocześnie nie tracą na elegancji oraz na wyglądzie. Koszulowe bluzki do biura to propozycja najlepsza prosto od stylistek. Niektóre modele bluzek przypominają do złudzenia koszule. Obecność kołnierzyka jest sporym plusem. Wtedy od razu to wygląda bardzo szykownie. Możemy na przykład postawić na bluzeczkę koszulową w kolorze ecru czy też białym. Wówczas będziemy się na pewno prezentować mega elegancko. W większości biur elegancja ta jest dosyć dowolna. Mamy tutaj  na myśli to, że może nie wypada nam przyjść w jeansach do pracy oraz w bluzie, ale już jeansy i bluzka bardziej szykowna to świetne połączenie.

Jeśli lubimy ubrania w kratkę, to mamy świetną wiadomość. Koszule w kratkę są obecnie niekwestionowanym hitem. Kratka jest przecież na topie. Tak więc możemy śmiało zestawiać spodnie eleganckie z kraciastą koszulą. Do tego dobierzemy dodatki nieco bardziej eleganckie, jakaś biżuteria oraz mamy świetny loook do naszej pracy.

Można także się zainspirować w sieci. Jest przecież mnóstwo blogów modowych, które nam podpowiadają co można ubrać, a z czego lepiej zrezygnować. Możliwości jest sporo. W salonach House możemy znaleźć mnóstwo ubrań i ciekawych dodatków. Między innymi takie, które nadają się wręcz idealnie do założenia do pracy.