Gorset czy krem wyszczuplający, może razem?

Marzenie o smukłej sylwetce bez nieestetycznych fałdek na brzuchu i wylewających się boczków może znaleźć się w zasięgu Twojej ręki bez konieczności męczenia organizmu żmudnymi ćwiczeniami. Chcesz wiedzieć, po jakie rozwiązanie sięgnąć, aby cieszyć się płaskim brzuchem? Przeczytaj nasz artykuł, a przekonasz się, czy lepiej wybrać gorset wyszczuplający pod sukienkę, czy też sięgnąć po krem wyszczuplający.

Jakie efekty daje stosowanie kremu wyszczuplającego?

Jednym z rozwiązań stosowanych przez kobiety, które pragną wymodelować swoją figurę, jest nakładanie na problematyczne miejsca specjalnego preparatu o działaniu wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej. Lekki krem wyszczuplający do gorsetu może widocznie zmniejszyć cellulit i ujędrnić skórę na brzuchu i w okolicy bioder. Zadaniem aktywnych składników preparatu jest poprawa krążenia w skórze, rozbicie tkanki tłuszczowej i usunięcie toksyn z organizmu. Krem wyszczuplający brzuch łatwo się rozprowadza i wchłania, pozostawiając skórę odpowiednio nawilżoną. Regularne stosowanie preparatu modelującego w miejscach gromadzenia się tkanki tłuszczowej może przyczynić się do utraty kilku centymetrów w obwodzie talii, bioder czy też ud.

Jak działa gorset wyszczuplający brzuch?

Gorset wyszczuplający to specjalny rodzaj bielizny modelującej figurę wykonany z wysokiej jakości lateksu pokrytego bawełną, który jest praktycznie niewidoczny pod ubraniem. Dyskretne haftki i zamek pozwalają dopasować go do sylwetki i zebrać nadmiar tkanki tłuszczowej, dzięki temu efekt smukłej talii można osiągnąć w ciągu zaledwie chwili. Na rynku dostępne są modele gorsetów wyszczuplających do codziennego użytku, na lato, do ćwiczeń, a także takie ze zdobieniami. Nie zaleca się jednak noszenia tego rodzaju bielizny modelującej górne partie sylwetki bez przerwy (dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z gorsetu maksymalnie 5 razy w tygodniu).

Czy gorset i krem wyszczuplający to dobre połączenie?

Wyraźną różnicę przed i po założeniu gorsetu wyszczuplającego można zauważyć od razu, ponieważ wygładza on brzuch i maskuje odstające boczki. Regularne zakładanie takiej bielizny pod ubranie może wpłynąć na wymodelowanie sylwetki i utratę nadmiarowych centymetrów w pasie. Zastanawiasz się, czy połączenie gorsetu wyszczuplającego ze stosowaniem kremu o działaniu ujędrniającym jest dobrym pomysłem? Jak najbardziej tak, gdyż zarówno gorset, jak i preparat wyszczuplający podnoszą temperaturę na skórze, co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i wypacanie toksyn z organizmu. W ten sposób upragniony efekty smukłej sylwetki można osiągnąć w znacznie krótszym czasie. Jednak najlepsze rezultaty pozwala osiągnąć stosowanie kremu wyszczuplającego i odpowiednio dobranego gorsetu do ćwiczeń podczas uprawiania aktywności fizycznej.

Należy pamiętać, że gorset modeluje figurę tylko w okolicy brzucha i boczków, natomiast preparat wyszczuplający w kremie można stosować w niemal każdym miejscu na ciele, gdzie znajduje się niechciana tkanka tłuszczowa — np. na udach, pośladkach lub ramionach. A Ty wolisz gorset czy krem wyszczuplający? Czekamy na Twoją opinię w komentarzu.