Ekotorby bawełniane – rodzaje i trwałość toreb ekologicznych

Popularność toreb ekologicznych rośnie z roku na rok. Bez wątpienia stały się one i modnym, i praktycznym dodatkiem. Ogromną zaletą ekologicznych toreb z bawełny jest ich trwałość i bogactwo wzorów. Jakie ekotorby bawełniane możesz wybrać? Czy torby ekologiczne są trwałe?

Torba z bawełny – ekologiczny i praktyczny gadżet

Torby ekologiczne z bawełny to modny i praktyczny dodatek, który łatwo wybrać w ulubionym kolorze albo z niebanalną grafiką, wpisującą się idealnie w Twoje gusta czy zainteresowania. Warto wiedzieć jednak, torby ekologiczne z nadrukiem to coraz popularniejsze gadżety reklamowe. Trudno dziwić się właścicielom firm, że to właśnie na nie przeznaczają swój budżet reklamowy. W końcu to detal, który przyda się każdemu.

Ekotorba z logo przedsiębiorstwa albo bardziej skomplikowaną grafiką, która nawiązuje do jego działalności, to bez wątpienia doskonały nośnik reklamowy. Z jednej strony dla reklamodawcy zakup torby reklamowej z bawełny to jednorazowy wydatek, a z drugiej – klient, pracownik czy inna obdarowana osoba będzie chętnie korzystała z niej np. w trakcie zakupów.

Trwała torba ekologiczna bawełniana to gadżet reklamowy dla każdej firmy

Wybór ekotorby jako pomysłu na reklamę pokaże Twoim pracownikom, klientom, a nawet konkurencji, że stawiasz na praktyczne rozwiązania i nawet w trakcie kalkulowania budżetu reklamowego myślisz o Matce Naturze. Taka ekotorba może być częścią nagrody w konkursie, gratisem dodawanym do zamówienia, gadżetem rozdawanym na konferencji albo elementem prezentu dla pracowników. Jedno jest pewne – im trwalszy model wybierzesz, tym chętniej i dłużej będą korzystali z niego obdarowani.

Bawełniane torby ekologiczne wielokrotnego użytku to wymarzone gadżety reklamowe nie tylko dla firm, które w swoją strategię wpisały ekologię. Żółta ekotorba z kontrastującym logo firmy instalującej fotowoltaikę sprawdzi się tak samo dobrze na zakupach jak bawełniana torba reklamowa z logotypem Twojej ukochanej księgarni.

Jeśli szukasz torby dla siebie albo jako formy reklamy dla swojego przedsiębiorstwa, zwracaj uwagę na trwałość materiału i nadruku. Ważna jest gramatura bawełny, która powinna być tym większa, im większe rozmiary ma dana torba. Zanim zamówisz ekologiczne torby bawełniane, po prostu sprawdź na stronie producenta, czy wraz z wymiarami konkretnych modeli rośnie także gramatura bawełny. Dzięki temu duże torby, po które obdarowani sięgną intuicyjnie, wybierając się na zakupy spożywcze, uniosą sprawunki o większej wadze od np. małej torby aptekarskiej na niewielkie zakupy w drogerii.

Aby nadruk na torbie ekologicznej był trwały, zwracaj również uwagę na jego rodzaj i jakość. Grafikę nanosi się na ekotorby tradycyjną metodą sitodruku albo nowszymi – m.in. za pomocą druku cyfrowego, termotransferu czy haftu automatycznego.

Ekotorby z bawełny – do wyboru, do koloru!

Ekologiczne torby z nadrukiem, np. logo, różnią się między sobą wieloma cechami. Można wyróżnić je m.in. ze względu na:

  1. Kolor. Możesz wybrać ekotorby w naturalnym odcieniu bawełny albo w całej feerii barw.
  2. Wielkość. Najmniejsze są torby aptekarskie, np. w sam na jedną książkę. Do wyboru są jeszcze m.in. prostokątne torby nieco większe od formatu A4, a także torby z dnem i bokami, które są idealne na średnie zakupy.
  3. Długość ramion. Dostępne są torby ekologiczne z krótszymi ramionami (do noszenia w dłoni) lub dłuższe (do zakładania na ramię). Warto zdecydować się również na uniwersalną ekotorbę z dwiema parami ramion – krótszymi i dłuższymi.

Jeśli szukasz efektownej i trwałej torby ekologicznej z nadrukiem reklamowym lub firmowym, koniecznie zajrzyj na ecotorby.pl. Pozwól zachwycić się całemu bogactwu ekologicznych toreb z bawełny!