Doradzamy jak w niezwykły sposób udekorować salę na chrzest dziecka

Dla rodziców chrzest dziecka to szczególne wydarzenie, dlatego tą wielką radością chcą się podzielić z bliskimi. A taka uroczystość wymaga przecież wyjątkowej oprawy. Pięknie udekorowana sala pozwoli uzyskać odpowiedni klimat i sprawi, że każdemu udzieli się dobry nastrój. Sprawdź, jak ją ozdobić, aby podkreślić wagę tej uroczystości, i oczaruj wszystkich zaproszonych.

Przyjęcie z okazji chrztu to niewątpliwe radosne wydarzenie, ale jest jednocześnie wzniosłe i uroczyste. Co to oznacza? Przy dekorowaniu sali unikaj przesady. Wszystko musi świetnie ze sobą współgrać. W takim przypadku nie sprawdzą się żywe kolory, za to biel, srebro, złoto i pastelowe odcienie nadadzą się idealnie. Świetnym rozwiązaniem okaże się też wybór koloru przewodniego.

Efektowne dekoracje z balonów

Balony są tak uniwersalne, że nawet z okazji chrztu pięknie ozdobisz nimi salę. Pamiętaj jednak, by odpowiednio je dobrać. Wspaniale prezentują się te foliowe i z konfetti w środku, a te białe w kształcie gołębia bardziej podkreślą nastrój przyjęcia. Jeśli balony zbierzesz w bukiet i umieścisz je w stojakach, zyskasz dodatkowo doskonałe tło do pamiątkowych zdjęć. Przykładowe aranżacje tego typu znajdziesz na stronie https://decomaxparty.pl/38-chrzest.

Dekoracja na chrzest dziecka. Coś do powieszenia

Ożyw wyższe partie sali za pomocą girland w subtelnych kolorach i kształtach, które odnoszą się do charakteru przyjęcia. Zjawiskowo zaprezentują się te z motywem gołębi, chmurek lub biało-złotych piórek. Zamiast nich możesz też wybrać delikatne papierowe lub bibułowe rozety, które zajmą mniej miejsca, ale równie pięknie ozdobią salę. Jeśli zdecydujesz się na efektowny baner, umieść go w centralnej części, aby był doskonale widoczny.

Table decorated with candy – Baptism

A co ze stołem? Udekoruj go!

Jego dekoracja jest równie ważna. Co zrobić, żeby prezentował się uroczyście? Ozdób go bieżnikiem z organzy ze złotymi kropkami lub jutowym z białą koronką. Zamiast zwykłych serwetek wybierz te w kształcie skrzydeł, chmurek albo ozdobione motywami nawiązującymi do chrztu. Chcesz udekorować również jedzenie? Dzięki topperom w kształcie gołębi, anielskich skrzydeł i krzyży uda Ci się to doskonale. A jeśli stawiasz na praktyczne rozwiązania, zdecyduj się na piękną papierową zastawę w odpowiednich kolorach.

Nie masz pewności, czy zdołasz odpowiednio udekorować salę? Nic nie szkodzi. Postaw na gotowe zestawy, które rozwiążą Twój problem. Są dobrane kolorystycznie i zawierają dokładnie to, co będzie Ci potrzebne. Dzięki nim oszczędzisz sobie nie tylko pracy, ale też nerwów i stresu. W końcu przyjęcie z okazji chrztu powinno być radosnym wydarzeniem.