Dlaczego warto wybrać catering eventowy?

Czy planujesz dużą imprezę, a może urodziny dla najbliższej rodziny? Może czeka cię skromne wesele lub rocznica ślubu? A może masz firmę i organizujesz spotkanie integracyjne? W każdej z tych sytuacji na pewno sprawdzi się catering eventowy. Dlaczego warto skorzystać z takiej formy cateringu? Na jakie okazje możesz dobrać profesjonalne usługi cateringowe? Czy niebanalne rozwiązania kulinarne to wszystko? Jaki catering warto wybrać?

Co ci daje firma cateringowa?

Wynajęcie fachowego cateringu na organizowane wydarzenie to wielka wygoda. Nie tylko masz zapewnioną kompleksową obsługę, sprzęt cateringowy czy obsługę kelnerską. Zyskujesz przede wszystkim spokój. Firma cateringowa to świetny wybór, jeśli nie chcesz się niczym martwić – ani obsługą, ani logistyką ani ludźmi do realizacji wydarzenia. Catering zapewnia ci praktycznie wszystko, począwszy od takich elementów jak propozycje menu, dobranie właściwej ilości obsługi, zaplanowanie dań i przerw, dopasowanie menu do ograniczeń pokarmowych gości.

Nie oszukujmy się, że gdybyś sam miał organizować, planować i wykonywać wszystkie działania, związane z imprezą – mógłbyś się pogubić. Tymczasem catering eventowy dysponuje profesjonalnym sprzętem gastronomicznym, przygotowuje spersonalizowane menu wedle twoich indywidualnych sugestii, pracuje na najlepszych produktach od lokalnych dostawców, a także dba o wszystkie elementy np. aranżację stołów.

Wybierz właściwie ofertę cateringową

To, jaki catering eventowy powinieneś wybrać – czy postawić na zimną płytę, czy na cieple dania – zależy w dużej mierze od charakteru imprezy. Inaczej obsługuje się dużą imprezę firmową, a inaczej drobne przyjęcia okolicznościowe. Eventy firmowe zazwyczaj wymagają szerszej logistyki, dobrania sali lub pleneru, zaplanowania harmonogramu.

Kameralny bankiet rządzi się natomiast innymi prawami – może opierać się na przykład o szwedzki stół z zestawem wędlin, serów, przekąsek, koreczków, ale również uwzględniać gorące dania z bemarów.

Zamawiając profesjonalną firmę cateringową na pewno nie musisz się martwic o te szczegóły.

Spółdzielnia Równość czyli profesjonalizm i misja

Spółdzielnia Równość to firma wyjątkowa, tak samo jak tworzący ją ludzie. To nie tylko fachowa firma cateringowa, ale także przedsiębiorstwo skupiające ludzi, którym nikt inny ni chciał dać szans. Codziennie, naszą pracą wskazujemy, że osoby wykluczone są tak samo wartościowe jak każde inne i cechuje je wysoki profesjonalizm.

Zapewniamy kompleksową obsługę różnych wydarzeń i oferujemy Państwu między innymi wykwalifikowaną obsługę kelnerską. W naszej firmie najpierw układamy spersonalizowane menu, a następnie dostarczamy wyjątkowe dania.

Zapewniamy profesjonalizm, pasję, cechujemy się także wieloletnim doświadczeniem w branży cateringowej. Wybór Spółdzielni równość to bezpieczeństwo realizacji i komfort. Odpowiadamy na potrzeby każdego klienta, tworząc wyjątkowe wydarzenie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.