Designerskie stoliki kawowe

Designerskie stoliki kawowe to istotne elementy wyposażenia, które podkreślają charakter wnętrza. Ekstrawaganckie modele pomogą zrealizować pomysł na aranżację. W zestawieniu z gustowną sofą są nie tylko praktyczne i wygodne, ale stają się również dekoracją pomieszczenia.

Stolik na ozdobnej podstawie jest niezastąpiony, gdy podajemy gościom filiżankę kawy, czy herbaty. Blat nie musi być duży, ponieważ świetnie sprawdzą się małe boczne pomocniki. Warto wybrać taki stolik, który jest jednocześnie dekoracyjny, gustowny i przyciąga uwagę.

Blat z plastra olchy 

Designerskie stoliki kawowe, które eksponują piękno naturalnego drewna, zyskały duże grono wielbicieli. Mają niepowtarzalny urok i ciepło. Wyeksponowanie rysunku drewna, przekrój słojów i nieregularne spękania uzmysławiają, jak długo  – często przez setki lat, natura tworzyła tak oryginalny wzór. Plaster olchy w połączeniu z krystaliczną taflą masy żywicznej tworzy elegancki blat stolika Tajga. Drewno jest doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Technika wykonania pozwala podziwiać słoje i pęknięcia drewna. Całość została wykonana na białym podkładzie, by lepiej uchwycić  prostą formę, który kontrastuje z pięknie wybarwionym drewnem olchowym. Blat wykończono na wysoki połysk, co dodaje mu elegancji i szyku.

Stolik jest przestrzenny dzięki delikatnemu stelażowi z metalowych profili w kolorze połyskującego złota. Mebel pasuje do wielu aranżacji, szczególnie do szykownej sofy na delikatnych nóżkach w podobnym kolorze. Designerski stolik kawowy Tundra z plastrem olchy na czarnym podkładzie jest równie oryginalny. Całość daje przestrzenny obraz piękna i kształtów stworzonych przez naturę.

Marmurowy stolik do wnętrz black & white

Czarno-białe wnętrza mają ponadczasową elegancję i podkreślają ekstrawagancki styl aranżacji. Wystrój pozbawiony kolorów, może być znacznie bardziej wyrafinowany, niż zlepek wielu kolorów. Nie ma mowy o aranżacyjnej nudzie – kontrasty są dynamicznie i nowoczesne. Designerskie stoliki kawowe z białym lub czarnym marmurowym blatem doskonale sprawdzą się w tego typu wnętrzach.

Czerń i biel nie są zarezerwowane wyłącznie dla nowoczesnych wnętrz. Doskonale współgrają w aranżacji glamour. Połączenie tych dwóch kolorów nadaje wystrojowi spójności i sprawia wrażenie dobrze zaprojektowanego wnętrza.

Hartowane szkło i designerska podstawa

Uwagę przykuwa designerska podstawa, która zdobi stoliki kawowe Vaza. Idealnie okrągły blat został wykonany z grubego szkła. Podstawa stolika to zachwycająca pozłacana konstrukcja. Gięte nóżki różnej długości nadają stolikowi elegancji oraz doskonale podtrzymują blat.

W naszym minirankingu znalazły się:

  • plaster surowego drewna w białej żywicy;
  • blat z olchy w czarnej żywicy;
  • marmur w jasnej i ciemnej odsłonie;
  • designerski stolik kawowy

Mały stolik przy sofie jest potrzebny w każdym domu – wybierz model, który ozdobi Twoje wnętrza.