Depilacja laserowa – tej wiosny zadbaj o swoje samopoczucie!

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, więc coraz chętniej odnajdujesz w szafie ulubione sukienki? Na pewno zależy Ci na tym, aby jak najlepiej przygotować się na wiosnę – w końcu czekałaś na nią tak długo! Być może w tym roku skusisz się na depilację laserową, dzięki której Twoja skóra będzie idealnie gładka? To świetny sposób na zapewnienie sobie doskonałego nastroju!

Codzienna depilacja? Nie trać na nią czasu! 

Nie ma chyba wątpliwości co do tego, że codzienna depilacja jest nie tylko bardzo czasochłonna, ale też… niezwykle uciążliwa. Niezależnie od tego, czy używasz jednorazowej maszynki do golenia, czy może wybierasz depilację woskiem lub pastą cukrową, na pewno poświęcasz sporo czasu na uzyskanie efektu idealnie gładkiej skóry. Niestety, częsta depilacja powoduje sporo podrażnień, a oprócz tego włoski odrastają bardzo szybko. Czasami nawet tego samego dnia! A skoro istnieje sposób na to, aby przez długi czas cieszyć się idealnie gładką skórą – i to bez samodzielnie wykonywanej depilacji – to zdecydowanie warto z niego skorzystać! 

Depilacja laserowa – sposób na idealnie gładką skórę

Prawdopodobnie sporo słyszałaś na temat depilacji laserowej. Być może któraś z Twoich przyjaciółek lub koleżanek z pracy zdecydowała się na taką metodę depilacji, jednak Ty – jak dotąd – nie byłaś przekonana? Oczywiście świetne rekomendacje i entuzjastyczne opinie mogą przekonać wiele osób, jednak warto dowiedzieć się, na czym dokładnie polega taka metoda depilacji i czy jest ona całkowicie bezpieczna. 

Otóż depilacja laserowa jest bardzo prostym, a jednocześnie niezwykle zaawansowanym zabiegiem. W trakcie depilacji specjalne urządzenie wykorzystuje wiązkę laserową, która niszczy niepożądane włoski, znajdujące się na ciele. Dzieje się tak na skutek wychwycenia melaniny, która znajduje się w cebulkach włosów. Melanina ta szybko pochłania energię pochodzącą z lasera. W ten prosty sposób skóra staje się idealnie gładka, i to na bardzo długi czas. Jednocześnie metoda taka jest całkowicie bezpieczna – nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry. 

Którą metodę depilacji laserowej wybrać? 

Wiele osób, planujących swoją pierwszą depilację laserową, zastanawia się, który rodzaj depilacji wybrać. Tak naprawdę zależy to od wielu czynników, między innymi od tego, czy włoski są jaśniejsze i bardziej delikatne, czy może ciemniejsze i grubsze. Wiele osób obawia się, że depilacja laserowa w przypadku jaśniejszych włosków może okazać się nieskuteczna. To nieprawda. Obecnie metody depilacji są na tyle nowoczesne i dopracowane, są zapewniają one wysoką skuteczność nawet w przypadku jaśniejszych włosków. Oczywiście pod warunkiem, że metoda depilacji laserowej jest idealnie dobrana do konkretnej osoby. 

W klinikach kosmetologicznych Beauty Skin w każdym przypadku przed zabiegiem odbywa się konsultacja, podczas której specjalista ocenia stan skóry i dobiera najlepszą metodę depilacji laserowej. Z jednej strony musi ona bowiem pozwolić na całkowite usunięcie  zbędnych włosków, a z drugiej – być całkowicie bezpieczna, nawet w przypadku delikatnej skóry ze skłonnością do podrażnień. 

BeautySkin – klinika kosmetologiczna, której szukasz 

Beauty Skin to nowoczesna klinika kosmetologiczna, w której wykonasz zabieg depilacji laserowej – i nie tylko! Wśród oferowanych metod depilacji dostępne są najbardziej nowoczesne zabiegi, jak na przykład depilacja laserowa Laser Motus , która jest niezwykle skuteczna nawet w przypadku jaśniejszych włosów, a także metoda Laser Thunder MT, gdzie wykorzystywane są dwa źródła światła – laser aleksandrytowy i Nd:YAG. Osoby o nieco bardziej wrażliwej skórze z pewnością docenią depilację laserową GentleLase, gdzie usuwanie owłosienia odbywa się szybko i bezboleśnie. 

Jeśli tej wiosny chcesz cieszyć się idealnie gładką skórą, a tym samym – doskonałym samopoczuciem – nie czekaj. Umów się na wizytę w klinice kosmetologicznej Beauty Skin i dowiedz się, jaka metoda depilacji laserowej będzie najbardziej skuteczna w Twoim przypadku. A później pozostanie Ci już tylko wybór wiosennych sukienek, dzięki którym pochwalisz się piękną, promienną skórą!