Czym należy się kierować wybierając swój pierwszy wibrator damski?

Choć jeszcze do niedawna erotyczne gadżety, w tym między innymi wibratory damskie stanowiły temat tabu to na szczęście obecnie tego typu podejście odchodzi w niepamięć, a kobiety coraz chętniej i z coraz mniejszym wstydem opowiadają o swoich oczekiwaniach.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup wibratora?

Jak wspomniano powyżej, w obecnych czasach kobiety coraz chętniej i coraz częściej mówią o swoich potrzebach. Jeszcze do niedawna rola kobiety sprowadzała się jedynie do funkcji matki, żony, kucharki i sprzątaczki. Ponadto, kobieta zawsze miała wyglądać dobrze i być gotowa na zbliżenia. Co ważne, owe zbliżenia miały służyć w głównej mierze zaspokojeniu jedynie męskich potrzeb. W związku z tym wiele kobiet nie odczuwało podczas nich przyjemności, a co więcej nawet wstydziło się do tego przyznać. Na szczęście tego typu podejście coraz częściej przechodzi do lamusa, a kobiety stają się pewnymi siebie i świadomymi swoich potrzeb współuczestniczkami seksu. Aby jednak mogły one osiągać przyjemność podczas zbliżeń powinny poznać swoje potrzeby i oczekiwania. Z tego właśnie powodu powinny posiadać wibrator damski.    

Jak wybrać pierwszy wibrator damski?

Z uwagi na szeroki wybór akcesoriów erotycznych obecnych w sprzedaży wiele z kobiet ma problemy z dokonaniem właściwego wyboru. Powinien on być starannie przemyślany, ponieważ każda z kobiet ma bardzo indywidualne oczekiwania. Oczywiście wygląd wibratora damskiego, w tym jego kolor ma bardzo duże znaczenie lecz nie powinien być jedynym elementem branym pod uwagę.

Bezpieczeństwo

Podczas wyboru i zakupu wibratora kobiety przede wszystkim powinny zwracać uwagę na bezpieczeństwo produktu. Musi być on zatem wykonany z tworzywa przyjaznego ciału. Wibrator damski powinien być zatem wykonany z nieporowatego materiału, który umożliwi jego dokładne czyszczenie oraz zachowanie higieny przez długi czas. Wibratory damskie mogą być zatem zrobione z silikonu lub atestowanego plastiku ABS. Wszelkie gadżety wykonane z winylu lub plastiku PCV mogą wydzielać szkodliwe substancje, takie jak na przykład olejki mineralne, które działają szkodliwie i mogą wywoływać podrażnienia, sprzyjać infekcjom intymnym oraz w dłuższej perspektywie mieć działanie onkogenne. W związku z powyższym wibratory powinny być zawsze kupowane w profesjonalnych miejscach, które gwarantują wysoką jakość oraz znane pochodzenie oferowanych produktów.

Doznania zmysłowe

Oczywiście bezpieczeństwo produktów jest niezmiernie ważne, ale liczą się również doznania zmysłowe. W tym przypadku doskonale sprawdza się silikon medyczny, który cechuje się miękką i delikatną fakturą. Ponadto, erotyczny gadżet powinien cechować się atrakcyjnym wyglądem oraz dużą skutecznością działania. Oferowane obecnie wibratory w niczym nie przypominają sprzedawanych dawniej wulgarnych i realistycznych produktów lecz są niewielkimi przedmiotami dostosowanymi do kobiecej estetyki. Ponadto, w zależności od potrzeb kobiety mogą być one ukierunkowane na bardzo różnorodny typ masturbacji, w tym łechtaczkowy, wnętrza pochwy czy podwójny. Co ważne, w tym przypadku nie liczy się więc sama wielkość wibratora lecz jego kształt oraz rodzaj i poziom tworzonych wibracji.