Czym jest związek karmiczny?

Związek karmiczny jest relacją, która nas może nieco zaskakiwać. Mówi się, że jest to niezwykle silna więź, którą przenosimy z wcieleń poprzednich. Pomimo, że ta teoria może brzmieć nieco abstrakcyjnie, to ma ona wielu zwolenników. Powiedzmy sobie nieco więcej o tym związku.

Definicja

Na pewno nie raz odnieśliśmy wrażenie, że po chwili rozmowy z jakąś obcą osobą, czujemy się tak, jakbyś ją znali niemal od zawsze. Tematy się pojawiają w sposób samoistny, rozumiemy się w pół zdania i bardzo trudno nam zakończyć rozmowę, ponieważ po niej pozostaje spory niedosyt. Takowe spotkanie nie przytrafia się zbyt często. Są to specyficzne dary od losy, które na pewno musimy docenić. Wiele osób uważa, że taka więź nagła nie bierze się znikąd. Czym zatem taka relacja jest?

Czym jest związek karmiczny? Teoria nam mówi, że jest on bezpośrednio związany z wcieleniami poprzednimi, w których nie byliśmy jednak kryształowymi ludźmi. Jest to swoista kara za przejawy dawne egoizmu, nieokazywania innym zrozumienia i współczucia, jak i także porzucenie wartości dotychczasowych. W grę także może wchodzić przewinienie takie jak brak wierności czy też brak uczciwości, a na dodatek nieposzanowanie relacji wcześniejszej.

Z czym to się kojarzy?

Związek karmiczny przede wszystkim kojarzy się z miłością, ale także przyjaźń można do niego zaliczyć. Mając na myśli karmiczny związek, powinniśmy go określić jako bardzo silną relację pomiędzy ludźmi, który czują się ze sobą od początku tak, jak gdyby sobie byli przeznaczeni i niemal znali się od zawsze. Na tę drugą osobę patrzymy i do głowy od razu nam przychodzi, że spotkanie to nastąpić musiało. Nie można było przed tym „uciec”. Pomiędzy dwojgiem ludzi czuć wyraźnie chemię. Nadają na tych samych falach, myślą identycznie to samo, patrzą na świat w taki sam sposób i wydają się dobrani wręcz doskonale.

Karmiczna relacja, niezależnie od tego, czy jest to miłość czy też przyjaźń stanowić może tarczę wobec problemów, które nas spotykają w życiu. Lżej jest wówczas iść naprzód i to wbrew wszystkiego. Jednak związek karmiczny, pomimo tak wielu cech cudownych, bywa do udźwignięcia naprawdę trudny. Nie ma żadnej pewności, że taka relacja przetrwa wszystkie próby. Jeśli za dwojgiem osób w takiej relacji się ciągną zobowiązania z przeszłości może się tak stać, że w związku z obecnym będą się dalej krzywdzić. Tacy ludzie, pomimo tego, że wyglądają na sobie przeznaczonych, się rozstają oraz schodzą ciągle, za każdym razem odkrywając, że to im przynosi ból, ale inaczej nie potrafią.