Czy zielone paznokcie to dobry pomysł?

Lato oraz wakacje jest ewidentnie momentem, w którym możemy się cieszyć kolorami wszechobecnymi w stylizacjach paznokci, jak i także w codziennych kreacjach. Korzystamy ze wszelkich dostępnych odcieni i łączymy je, a dzięki temu uzyskujemy przepiękny manicure oraz pedicure. Zielone paznokcie to naprawdę może być strzał w dziesiątkę.

Czarujące stylizacje

Zielone paznokcie wbrew pozoru z połączeniem takim kolorów jak żółty czy też pomarańczowy mogą wyglądać naprawdę świetnie, a już szczególnie latem. Trudno jest nam sobie wyobrazić połączenie takich skrajnych barw. Wszystko tutaj jest zależne od naszej wyobraźni.

Zielone paznokcie możemy ozdobić geometrycznym wzorkiem, błyszczącym brokatem, pokryć powłoką matową czy też uzupełnić przepięknym ombre w nieco jaśniejszej tonacji. Wybór należy tak naprawdę tylko i wyłącznie do nas. Nie możemy wręcz przejść obojętnie obok mocniejszego akcentu pod postacią zielonych, neonowych paznokci. Jest to wręcz takie must-have i to każdego lata.

Opcję tę doceniają nie tylko fanki stylizacji znacznie mocniejszych, ale także kobiety, które lubią blask wszechobecny. Wbrew opiniom powszechnym, zielony kolor jest tak naprawdę kolorem dosyć uniwersalnym. Wspaniale się łączy także z odcieniem żółtym, błękitnym oraz turkusowym.

Wakacyjne paznokcie

Paznokcie wakacyjne nie mogą się obejść bez żółci, pomarańczy oraz bez zieleni. Odcienie te są hitami bezapelacyjnymi podczas wojaży letnich. Paleta barw jest bogata na tyle, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Osoby, które lubią propozycje bardziej stonowane, z pewnością się zadowolą wspomnianymi kolorami w tonacjach pastelowych, natomiast fanki neonów wybiorą na pewno błysk. Zielone paznokcie sprawdzą się nie tylko podczas spacerów długich, czy też wypadów na plażę, ale także podczas pikniku weekendowego w parku. Taka niezwykła soczysta barwa zachwyca nas swoją uniwersalnością, którą możemy wykorzystać zawsze stosownie do okazji.

Paznokcie zielone w nieco ciemniejszej tonacji są o wiele bardziej eleganckie, od tych jaśniejszych. Oczywiście wybierając manicure zielony, nie możemy zapomnieć także o paznokciach wakacyjnych u stóp. Jest to w końcu połączenie idealne, które potrafi nas zwalić z nóg. Jeśli wciąż się zastanawiamy jaki wybrać kolor na najbliższy wypad wakacyjny, mamy dla Ciebie iście doskonałą propozycję. Pora wybrać odcień zielony. Naprawdę możliwości jest cała masa. Wystarczy się im przypatrzeć i wybrać coś ciekawego dla siebie. Jedno jest pewne – na pewno jest w czym wybierać. Tego możemy być pewne.