Czy wiesz kim jest Żurnalista?

Może to się wydawać zagadką nie do odgadnięcia. Kim jest Żurnalista? Okazuje się, że Dorota Gardias ma nowego partnera. Jest to właśnie Żurnalista, który jest wytatuowanym mężczyznom.

Szczęśliwe zakochanie

Czy wiesz, że już Dorota Gardias jest znowu szczęśliwe zakochana? Prezenterka pogoda jakiś czas temu pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych (na Instagramie) zdjęciem ze swoim nowym chłopakiem. Jest to bardzo popularny poeta w sieci. Co ciekawe mężczyzna ten ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Sprawdźmy kim jest Żurnalista oraz co powinniśmy o nim wiedzieć?

Wiele osób zadaje sobie pytanie kim jest nowy partner Doroty Gardias? Wcale nas to nie dziwi. Pogodynka jedynie jeszcze bardziej zaciekawiła swoich fanów jej życiem po publikacji wspólnego zdjęcia. Widzimy jedynie dosyć tajemniczego mężczyznę z wieloma tatuażami. W takich właśnie sytuacjach możemy liczyć jak najbardziej na mediach oraz wścibskich dziennikarzy. Media niby znalazły odpowiedź na to pytanie, ale nie do końca. O co dokładnie chodzi? Już się spieszymy z tym wyjaśnieniem.

Poeta bardzo znany w sieci

Pora wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Nowy chłopak Doroty Gardias jest po prosty poetą, który w sieci jest niesamowicie znany. Występuje on pod bardzo ciekawym pseudonimem. Jest to Żurnalista.pl Bardzo ciekawe jest także to, że imię i nazwisko mężczyzny, bardzo podobnie jak jego wizerunek dokładny, pozostają wciąż tajemnicą. Autor książki pod tytułem „Miłość, po prostu”, bowiem nigdy nie zdradził, jak się nazywa naprawdę, ani też jak wygląda dokładnie.

Kontrowersji jednak nie brakuje. Bowiem gdy na serwisach prasowych pojawiły się zdjęcia wspólne pisarza z Dorotą Gardias z meczu Polska-Słowenia, to jego prawnik kazał szybko zamazać agencjom jego twarz.

Na sam koniec zaznaczmy także, że Dorota Gardias oraz Żurnalista.pl wprost jak do tej pory nie komentowali plotek dotyczących ich związku. Po bardzo czułych oraz najnowszych fotografiach, już jednak nikt nie ma wątpliwości, że tych dwoje łączy zdecydowanie coś więcej niż przyjaźń.

Nie da się ukryć, że Dorota Gardias jest przepiękną kobietą, która zasługuje na dobrego partnera, który będzie ją wspierał na każdym kroku. Po części Żurnalista także jest znaną osobą, która także wymaga wsparcia. Nie mamy co do tego wątpliwości. Jednak wzajemnie mogą się świetnie uzupełniać i na pewno tworzą przepiękną parę. Będziemy obserwować z olbrzymią ochotą jak to wszystko się potoczy. Życzymy parze wszystkiego co najlepsze i samych pięknych chwil. Jesteśmy przekonani, że uda im się przetrwać wszelkie trudności.