Czy wiesz jakie pasują paznokcie do czerwonej sukienki?

Kiedy czeka nas jakaś ważna uroczystość, to zasady ubioru bywają zawsze konkretne. Nie dostosowując się można popełnić jakie faux pas. Zawsze sprawdzajmy dress code, który obowiązuje oraz jednocześnie zadbajmy o swoją stylizację. Jednocześnie pamiętajmy, że paznokcie są dodatkiem do naszego stroju. W związku z tym przemyślmy, które paznokcie do czerwonej sukienki będą strzałem w dziesiątkę?

Element ozdobny oraz biżuteryjny

Musimy wiedzieć, że paznokcie do czerwonej sukienki są tak naprawdę dopełnieniem naszej stylizacji. Tak naprawdę stanowią element ozdobny oraz także element biżuteryjny. Sukienka krwistoczerwona jest kreacją bardzo wyrazistą. Aby móc zachować pewną równowagę, wyglądać z klasą oraz szykownie, to dodatki powinny stanowić raczej wykończenie bardzo delikatne stylizacji. Nie powinny na pewno odznaczać się wyraziście na kreacji. Ciekawą oraz także stonowaną stylizację otrzymamy, jeśli czerwień sukienki skutecznie połączymy z dodatkami w kolorze czarnym. 

Tak właśnie czarne czy też ciemno bordowe paznokcie do sukienki w kolorze czerwonym będą wyglądały niesamowicie elegancko. Wprowadzenie następnego koloru wywołać może spory chaos w samej stylizacji oraz także dodać efektu przepychu. Tego lepiej unikajmy, szczególnie podczas uroczystości formalnych.

Jakie dobrać paznokcie na wesele do czerwonej sukienki?

A co mamy poradzić na taką okazję jak wesele? Na taką ważną okoliczność nie ma tak naprawdę lepszego rozwiązania, niż właśnie sukienka w czerwonym kolorze. A jakie paznokcie będą dla niej strzałem w dziesiątkę? Wiedzmy, że wesela się rządzą tak naprawdę swoimi prawami. Tutaj możemy sobie pozwolić na nieco więcej przepychu oraz tak zwanego blichtru. Oczywiście wszystko musi być utrzymane w dobrym guście. Kiedy się wybieramy na wesele tradycyjne, na którym chcemy podbić parkiet, wybierzemy sukienkę ze spódnicą rozkloszowaną. Pamiętajmy także o tym, że czerwień klasyczna kocha złota. Dlatego właśnie do takiej kreacji dodatkami najlepszymi okażą się złote sandałki oraz biżuteria mocno połyskająca. Naturalnie czerwień jest kolorem, który lubić będzie czerwona sukienka. Jakie paznokcie w takim przypadku będą najlepsze? Zaszalejmy i swoje czerwone paznokcie klasyczne ozdóbmy drobinkami złota. Jak widać możliwości mamy sporo. Oczywiście może nam pomóc doświadczona stylistka, która dobierze dla nas paznokcie idealne. Na to właśnie liczymy. Same nie zawsze dokonujemy właściwego wyboru i możemy uzyskać efekt, którego raczej byśmy nie chcieli. Wydaje się to oczywiste.