Czy warto postawić na pomarańczowe paznokcie?

Pomarańczowe paznokcie są szczególnie popularne jesienią, chociaż równie dobrze wyglądają przez cały rok. W sieci znajdziemy wiele inspiracji manicure w takim właśnie kolorze. Odsłony są przeróżne. Znajdziemy zarówno wersje do noszenia na co dzień, jak i także na specjalne wyjścia. Musimy mieć świadomość, że paznokcie pomarańczowe są bardzo eleganckie, intrygujące, subtelne oraz dziewczęce. Wszystko jest zależne od tego, jaką wybierzemy stylizację.

Paznokcie matowe lub french

Pomarańczowe paznokcie wyglądają wręcz rewelacyjnie w wykończeniu matowym. Taki manicure sprawdzi się świetnie na co dzień, podkreśli w zasadzie każdą stylizację i z pewnością się będzie wyróżniał. Paznokcie matowe dobrze wyglądają na paznokciach o kształcie tak zwanej trumienki czy też na paznokciach kwadratowych. Aby móc osiągnąć taki efekt, wystarczy, że nałożymy na lakier top matowy.

Kolejna możliwość to kolorowy french manicure. Jest to tak naprawdę jeden z mocniejszych trendów w stylizacjach naszych paznokci. Takowy manicure wygląda niezwykle subtelnie. Sprawdzi się zarówno do noszenia na co dzień, jak i także na jakieś większe wyjście. Możemy postawić tutaj na french klasyczny lub też jego inne wersje. Manicure odwrócony double corner lub też niezwykle cieniutkie paseczki.

Baby boomer i połączenie ze złotem

Następna propozycja to baby boomer. Jest to połączenie jakby french manicure z ombre. Chodzi tutaj o to, aby nasz paznokieć miał naturalny odcień, a jedynie sama końcówka miała kolor intensywnej pomarańczy. W innym razie do french manicure przejście nie jest tak zdefiniowane, a kolory po prostu się przenikają. Baby boomer wykonuje się najłatwiej metodą gąbeczki, która nam pozwoli na uzyskanie przejścia pomiędzy kolorami.

Ostatnią już propozycją są pomarańczowe paznokcie ze złotem. Paznokcie pomarańczowe genialnie wyglądają właśnie ze złotem. Takowa stylizacja jest jednocześnie bardzo elegancka oraz także energetyczna, przez co sprawdzi się fenomenalnie na wieczór. Możemy postawić chociażby na proste wzorki w kolorze złota na paznokciach. Tak naprawdę pomalowanie jednego paznokcia złotym lakierem czy też złoty brokat już pięknie wygląda. Tymże sposobem otrzymamy naprawdę przepiękny efekt, a do tego mamy mały nakład pracy.

Takie połączenie nam się podoba. Każda z nas chce rozkoszować się przepięknymi paznokciami, a jednocześnie niezbyt się nad nimi napracować. Jest to naprawdę świetna sprawa. Gorzej jeśli pracy jest sporo, a efekt nas rozczarowuje. Co jak co, ale chcemy być naprawdę pozytywnie zaskoczone.