Czy paznokcie żelowe czarne pasują każdemu?

Na kosmetycznym rynku mamy do dyspozycji kolory różnorodne lakierów hybrydowych. Znajdziemy czerwienie, które są nazywane klasycznymi, biele, które są zarezerwowane dla młodych panien oraz nawet krzykliwe neony, które są polecane latem. Jednak spotykamy się z takimi paznokciami jak paznokcie żelowe czarne. Czy będą one pasowały każdemu?

To są pazurki z pazurem

Paznokcie żelowe czarne to kolor, który przypasuje zdecydowanie kobietom, które się lubią wyróżniać. Jest elementem nieodłącznym krzykliwego rockowego stylu, chociaż będzie podkreślał z powodzeniem ich indywidualizm także w stylizacjach innych. Czy to w wersji błyszczącej, czy też ostatnio w bardzo modne wersji matowej. Jak najbardziej czarny kolor paznokci może dodać mocnego charakteru, jak i także akcentu. Kobiety, które na paznokciach noszą czerń od razu się kojarzy z osobą, która potrafi się wdrapać na sam szczyt.

Czerń to nowy kolor czerwony

Lakier hybrydowy czarny komponuje się genialnie z klasyką. Manicure perfekcyjny lakierem hybrydowym czarnym będzie uzupełnieniem stylowym wszelkich wieczorowych kreacji, galowych oraz eleganckich. Warto się przyjrzeć gwiazdom na dywanach czerwonych – one sięgają chętnie po czarne lakiery do paznokci, jednocześnie podkreślając klasy. Zadbać należy o to, aby manicure w tym typie był wykonany w sposób nienaganny. Wykończenie nieestetyczne paznokci lakierem czarnym będzie się rzucało wyjątkowo w oczy.

Czarny hybrydowy lakier to tak naprawdę paznokciowa mała czarna. Stanowić możemy świetną bazę dla dodatków różnorodnych. Na hybrydzie czarnej sprawdzać się będą bardzo dobrze brokaty, srebrne oraz złote zdobienia czy też pyłki do paznokci. Okazuje się, że warto uwagę zwrócić właśnie na tę właściwości, kupując hybrydowe lakiery stacjonarnie czy też online.

Również do pary

Czarny wzbogaci ciekawie inne kolory hybrydowych lakierów na paznokciach oraz będzie im towarzyszył świetnie. Bardzo elegancko, modnie, ale także współgra dziewczęco z różami czy też kolorami nude. Z czerwienią sprawdzi się doskonale na randce czy też innym wyjściu wieczornym. Połączenie z kolorem bardziej krzykliwym będzie się oczywiście nadawał na imprezę, a przełamany ciekawym brązem czy też bordo wpasuje się w urodę nawet posiadaczek cery bardzo jasnej. Tym samym do samego teamu fanek lakieru hybrydowego czarnego mogą z dużym powodzeniem dołączyć sympatyczki paznokci dwukolorowych.

Widzimy czerń coraz częściej na dłoniach wielu kobiet. Jeśli manicure jest poprawnie wykonany, to naprawdę świetnie się sprawdza.