Czarne paznokcie ze złotym – czy to dobry pomysł?

Czy lubisz klasykę, która jest połączona z nutką zmysłowości oraz elegancji? Postawmy na manicure w ciemnych oraz głębokich kolorach. Na pewno świetnie się sprawdzają czarne paznokcie ze złotym. Dowiedzmy się nieco więcej na ten temat.

Dla kogo ciemne lakiery?

Wiele kobiet się zastanawia czy czarne paznokcie ze złotym są dla nich odpowiednie, a może lepiej postawić na odcienie nieco jaśniejsze. Warto zrozumieć faktycznie, że nie każdy kolor łączy się dobrze z konkretną paznokciową płytką. Mówi się, że kolory ciemne skracają optycznie naszą powierzchnię paznokci. Jest to odwrotne jak w przypadku ubrań. Dlatego, jeśli posiadamy duże czy też średniej wielkości płytki, to możemy śmiało się zdecydować na czernie czy też granaty. Poza tym takie kolory współgrają świetnie z karnacją nieco ciemniejszą. Zatem jeśli jesteśmy kobieta o odcieniu skóry ciepłym, śmiało stawiajmy na paznokcie ciemne.

Jak paznokcie łączyć z konkretnymi kolorami ubrań?

Czy zdecydowałaś się właśnie na czarne paznokcie ze zdobieniami złotymi i nie masz pojęcia jak możemy teraz się ubrać, to świetnie trafiłaś. Warto się kierować kilkoma metodami. Wiele kobiet uwielbia paznokcie łączyć z ubraniami ton w ton. Zatem jeśli mamy paznokcie granatowe, to warto bez wahania założyć spodnie czy też spódnicę w identycznym kolorze.

Przez sam wzgląd na przyciemnioną oraz stonowaną paletę barw, wiele kobiet się decyduje na hybrydy ciemne dopiero na jesień czy też na zimę, kiedy królują w naszych garderobach czarne, szarości oraz bordo. Poleca się jednak metodę kontrastów. Czym ona jest? Spieszymy się z wyjaśnieniem. Czarny manicure łączy się świetnie ze stylizacjami białymi, brązy z różami pudrowymi czy też granat z beżem. Dlatego łączmy ze sobą te kolory wyjątkowe. Od nas zależy, które rozwiązanie przypadnie najbardziej do gustu. Pamiętajmy w tym wszystkim o estetyce oraz o umiarze.

Zdobienia

Możemy także się zdecydować na rozjaśnienie manicure ciemnego poprzez eleganckie ozdoby na paznokcie. Przed nami tak naprawdę szeroki wachlarz możliwości, który nam zagwarantuje zadowolenie. Wyeksponujmy swoje dłonie, przy użyciu fantazji przy samej stylizacji płytek. Co powiesz na cyrkonie szykowne Swarovskiego na paznokcie? Sprawiają one, że nasz manicure stanie się nie tylko bardzo zmysłowy, ale jednocześnie bardzo szykowny. Możemy urozmaicić lakiery ciemne do paznokci o takie właśnie ozdoby błyszczące, jeśli się decydujemy na jakieś wielkie wyjście. Mała czarna w prosty sposób zostanie ożywiona. Jest to świetny pomysł.