Czarne paznokcie z cyrkoniami – najlepsze inspiracje

Czarne paznokcie z cyrkoniami są jedną z najlepszych baz do wykonywania przeróżnych zdobień. Możemy wyrównać zarówno wzory rysowane lakierami jaśniejszymi, takimi jak różowy czy też biały, jak i także naklejki różnego rodzaju czy też cyrkonie. Czarne paznokcie kojarzyły się kiedyś jedynie z subkulturami, jednak są one obecnie nowoczesną niezwykle propozycją, która się sprawdza zarówno w połączeniu z kreacjami eleganckimi, jak i także ubraniami zwykłymi, które zakładane są na co dzień. Z tego właśnie powodu w sieci oraz także w wielu czasopismach możemy znaleźć przeliczne inspiracje, które pozwalają na stworzenie manicure oszałamiającego w kolorze czarnym.

Ponadczasowy manicure

Na czym polega fenomen jeśli chodzi o czarne paznokcie z cyrkoniami? Jest to po prostu manicure ponadczasowy. Był w zasadzie zawsze modny i jak najbardziej będzie. Uważamy, że czarny kolor na paznokciach jest nowym symbolem elegancji. Na czym ten fenomen polega? Coraz to więcej kobiet na taki manicure decyduje się, ponieważ jest on niezmiernie szykowny, a zarazem nawet niesztampowy. Wygląda dobrze na spiłowanych paznokciach na krótko.

Najlepsze inspiracje

Wzory na paznokciach czarnych naprawdę mogą być różne, od małych dzieł sztuki, aż po geometryczne zwykłe motywy. W latach ostatnich popularnością ogromną cieszą się paski białe na bazie czarnej wykonane przy pomocy pędzelka specjalnego czy też taśmy, która pozwala na stworzenie równej perfekcyjne linii. Jednym z wzorów najłatwiejszych do namalowania są samodzielnie jednak kroki, które wykonać możemy z użyciem sondy czy też końcówki zaokrąglonej występującej w co po niektórych wsuwkach. Jeśli nie umiemy jednak tworzyć wzorów skomplikowanych, a chciałybyśmy ozdobić paznokcie, na przykład, kwiatkami, to znajdziemy w wielu sklepach naklejki, które umożliwia uzyskanie takowego efektu w kilku sekund.

Paznokcie czarne z brokatem

Pamiętajmy, że czarne paznokcie to nie tylko same wzorki malowane lakierem jaśniejszym lub też naklejki gotowe. Baza kolorystyczna tego typu sprawdza się również doskonale w połączeniu nie tylko z cyrkoniami oraz brokatem. W tenże sposób stworzyć można stylizację na miarę imprez sylwestrowych. W zestawieniu z czernią prezentuje się dobrze niemal każdy z koloru brokatu, od zieleni, poprzez błękit, aż po róż. Podczas tworzenia takowych zdobień jednak warto zachować pełen umiar. Istnieje także ciekawa propozycja zdobień przy wykorzystaniu pyłek dostępnych w sklepach, które sprzedają akcesoria do paznokci. Ich użycie polega na niczym innym jak umieszczeniu ilości odpowiedniej pyłku na topie suchym marki dowolnej.