Co wiemy o firmie House?

House jest polską marką odzieżową, która jest dedykowana głównie młodzieży szkolnej oraz studenckiej. Należy do odzieżowego giganta gdańskiego – LPP S.A.

Historia marki

Marka House powstała w roku 1997 jako marka firmy – Artman S.A., która ma siedzibę w Krakowie. Przedsiębiorstwo działało początkowo w charakterze hurtowni odzieży innych firm oraz nosiło nazwę House of colours, a sam asortyment dedykowany był osobom mieszczącym się w przedziale wiekowym od 18 do 30 roku życia.

Pierwsza kolekcja o nazwie House of colours pojawiła się w roku 1998 i spotkała się z zainteresowaniem sporym ze strony odbiorców. Dlatego też w roku 2001 zarząd firmy Artman postanowił otworzyć całą sieć sklepów, która do roku 2003 się rozrasta do pięćdziesięciu jeden firmowych sklepów oraz dwudziestu sześciu sklepów franczyzowych. Asortyment wkrótce sklepów został zwężony do wiekowej grupy od 15 do 25 lat, a nazwa została skrócona do obecnej nazwy, a więc House.

W roku 2004 przedsiębiorstwo Artman zostało przekształcone w akcyjną spółkę, która weszła na Giełdę Papierów Wartościowych warszawską. W roku 2009 firma zakończyła samą działalność, a marka House przejęta została przez przedsiębiorstwo gdańskie LPP S.A. Pod skrzydłami rozrosło się do 165 sklepów w naszym kraju oraz 110 za granicą.

Oferta sklepu House

Kolekcje odzieży House są dedykowane młodzieży od 13 do 25 roku życia. W damskim asortymencie klientki znajdują bez problemu takie artykuły jak: spódnice House, buty House, torebki House, T-shirty House, sukienki House oraz także kurki damskie House.

Marka House swoje kolekcje lansuje dwa razy w roku. W sezonie wiosenno-letnim oraz jesienno-zimowym. W swoim kampaniach wykorzystuje młodzieżowe oraz chwytliwe hasła, szczególnie w języku angielskim. Do najciekawszych z nich należy „Gangsta in da House” w sezonie 2003/2004 jesień-zima, „Freezestyle” z kolekcji 2004/2005 jesien-zima, „Clothes Talk” z kolekcji 2004/2005 jesień-zima czy też „All eyes on you” z kolekcji 2017/2018 jesień-zima.

Musimy przyznać, że ubrania firmy House nie tylko są w atrakcyjnych cenach dostępne, ale także są o genialnej jakości. Musimy przyznać, że jakość naprawdę jest imponująca. Robi na nas ogromne wrażenie. Jeśli mamy ochotę możemy ubrania zamówić w sieci, a gdy jesteśmy zainteresowani zakupem ubrań w sklepach stacjonarnych, to bez problemu znajdziemy w swoim mieści sklep House. Siatka salonów House robi na nas wrażenie. Zatem dla każdego znajdzie się coś dobrego. Nie mamy żadnych wątpliwości. Warto zapoznać się z ofertą.