Bransoletka celebrytka srebrna – sprawdź zalety tej biżuterii

Bransoletka celebrytka to biżuteria, którą pokochało wiele kobiet. Dyskretna i delikatna, jest znakomita na każdą okazję, Subtelnie podkreśla nadgarstek i nie zależnie od sezonu nie przestaje być modna. Przeczytaj artykuł i poznaj zalety bransoletki-celebrytki. Podpowiadamy również, jak ją nosić oraz z czym ją łączyć!

Co to jest bransoletka celebrytka?

Bransoletka celebrytka to szczególny rodzaj łańcuszka, który posiada również niewielką zawieszkę. Skąd wzięła się jej nazwa? Wszystko za sprawą infuencerek i celebrytek, które na swoich instagramach rozpromowały trend na noszenie takiego łańcuszka. Wykonana ze złota lub srebra, posiada drobną zawieszkę, która przybiera najróżniejsze kształty. Te dość minimalistyczne i stonowane ozdoby pozwalają wyrazić swój styl, a nawet i emocje.

Do czego pasuje bransoletka celebrytka?

Niewiele ozdób potrafi pasować zarówno do klasycznych, jak i tych bardziej krzykliwych stylizacji. Taka bransoletka celebrytka srebrna (dostępna pod adresem www.bizuteriaszyk.pl/kategoria-produktu/bransoletki/celebrytki/srebrne-bransoletki-celebrytki/jest niezwykle uniwersalna. Bez problemu można ją również zestawić z różnymi kolorami garderoby. Bransoletka ta sprawdzi się także na różne okazje. Łańcuszek można włożyć do pracy, szkoły, czy spotkanie biznesowe. Delikatna bransoletka nie stanowi konkurencji dla innych ozdób. Dlatego też, śmiało można łączyć ją z inną biżuterią. Oczywiście w zależności od okazji – na spotkanie służbowe z pewnością lepiej będzie prezentować się jeden skromny model. 

Dla kogo jest celebrytka?

Bransoletka celebrytka to ozdoba dla pań w każdym wieku – nawet jeżeli na co dzień nie są one wielbicielkami noszenia biżuterii. Celebrytka to skromny dodatek dla kobiet, które chcą poczuć się modnie, a jednocześnie cenią sobie prostotę. Dlatego też taka mała ozdoba to świetny pomysł na prezent.

Jaką celebrytkę wybrać?

Tego typu bransoletki dostępne są w wielu ciekawych kształtach. Do wyboru są m.in. modele o gładkich i okrągłych blaszkach, a nawet i modele bardziej spersonalizowane, które posiadają grawer. Natomiast w gronie najpopularniejszych zawieszek znajdują się m.in. serduszka, gwiazdki i symbol nieskończoności, Wzory te są na tyle proste, iż dzięki temu idealnie pasują do każdej stylizacji. W sklepach nie brak jednak dużo bardziej wymyślnych zawieszek, np. w formie zwierzaka, czy czterolistnej koniczyny. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych propozycji!

Zawieszka w motywy astrologiczne

Modne w ostatnich sezonach motywy astrologiczne zawitały również na popularnych bransoletkach. Lansują je najpopularniejsze it–girls. Srebrne bransoletki z gwiazdkami lub półksiężycami stanowią rodzaj bardzo delikatnej i efektownej biżuterii, której można przypisać osobistą symbolikę. Subtelne zawieszki z motywami astrologicznymi pełnią funkcję nie tylko stylowej ozdoby, ale i mistycznego amuletu czy talizmanu szczęścia.  

Bransoletka celebrytka srebrna z przesłaniem 

Kolejnym modnym dodatkiem jest bransoletka celebrytka z zawieszką, która ma dla Ciebie istotne znaczenie. Mowa tu m.in. o  zawieszkach w formie krzyżyka, znaku z zodiaku lub każdego innego symbolu, z którym się utożsamiasz. Taka ozdoba nigdy nie traci na swojej aktualności, a co więcej, stanie sięfśmiało ona Twoim talizmanem.

Źródło: bizuteriaszyk.pl/kategoria-produktu/bransoletki/celebrytki/bransoletki-celebrytki-serce/

Zawieszka ze zwierzakiem

Masz pupila? Bardzo dużą popularnością cieszą się też zawieszki w formie zwierząt, np. psów, kotów, złotej rybki itd. Taka ozdoba zawsze będzie przypominać Ci o ulubionym zwierzaku. Ponadto wiele z nich ma również znaczenie metaforyczne – doskonałym tego przykładem są jaskółki, które stały się symbolem wolności.

Zawieszka z literką

Na uwagę w tym sezonie zasługuje też zawieszka w kształcie literki alfabetu. Taka biżuteria spersonalizowana ozdoba może być np. pierwszą literą Twojego imienia lub osoby, którą kochasz. Literki na zawieszkach mogą również układać się w całe słowa, dzięki czemu będą wyglądać bardziej spektakularnie. Przykładem takiej ozdoby jest np. bransoletka z napisem I Love You lub Love, które umieszczono w serduszku.

Kilka zawieszek na jednej celebrytce

Ostatnią z propozycji jest celebrytka, na której łańcuszku znajduje się kilka zawieszek. Takie modele sprawdzą się zarówno jako prezent dla małych dziewczynek, jak i ciekawy dodatek, który urozmaici nudną stylizację.