Bezpieczny self storage na czas Twojego remontu – poznaj Less Mess Storage i schowki do wynajęcia

Planujesz remont mieszkania i szukasz bezpiecznej przestrzeni, w której przechowasz przez ten czas swoje rzeczy? A może podjąłeś decyzję o zmianie miejsca zamieszkania i czeka Cię organizacja przeprowadzki?

Zarówno remont mieszkania, jak i przeprowadzka budzą wiele emocji. Wiążą się często z ekscytacją, wizją zmiany na lepsze, ale również z niepokojem i stresem, który może być związany między innymi z panującym bałaganem, potrzebą przechowania swoich mebli i pozostałych przedmiotów, a także z koniecznością poświęcenia dużej ilości czasu i energii na to przedsięwzięcie. 

W przypadku przeprowadzki zdarza się też tak, że poprzednie miejsce zamieszkania trzeba zwolnić wcześniej niż dostępne jest do dyspozycji nowe lokum. Może być to związane z kończącym się okresem wynajmu, jak również ze sprzedażą wcześniejszego mieszkania. Pojawia się wtedy pytanie – co zrobić ze wszystkimi swoimi rzeczami na czas remontu nowego lokalu?

Przechowalnia rzeczy w sercu Rumi

Bez względu na to, czy zdecydowałeś się na drobne odświeżenie wnętrza, generalną renowację, całkowitą przebudowę czy przeprowadzkę musisz podjąć decyzję co zrobić przez ten czas ze swoimi rzeczami. Możesz zdecydować się na pozostawienie ich u rodziny lub znajomych, jednak nie jest to komfortowe rozwiązanie zarówno dla osoby, u której w mieszkaniu będziesz przechowywać swoje rzeczy, jak i dla Ciebie – zwłaszcza, jeśli termin końcowy remontu będzie się przedłużał. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi wynajem magazynów samoobsługowych – sprawdź szczegóły oferty Less Mess Storage na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/.

Less Mess Storage oferuje 12 nowoczesnych oddziałów w 7 największych miastach Polski oraz 3 w Czechach. Jeden z nich znajduje się w Rumi, przy ulicy Sobieskiego 115. Jest to oddział, który cechuje bardzo wygodna lokalizacja – obiekt firmy znajduje się przy głównej drodze, w dobrze skomunikowanym miejscu – 3 minuty od przystanku autobusowego oraz 10 minut od przystanku SKM. Jest to bardzo ważne zwłaszcza dla osób niezmotoryzowanych. Bez trudu możesz dojechać do miejsca docelowego komunikacją miejską. Lokalizacja przy głównej drodze pozwala również na bezproblemowy dojazd z każdej części miasta. 

Oddział Less Mess Storage w Rumi świetnie sprawdzi się do przechowywania nie tylko standardowych rzeczy, takich jak meble, AGD, rowery itd. Jest to miejsce, w którym możesz również z powodzeniem przechować łódź oraz części jachtowe. Lokalizacja blisko morza sprawia, że nie jest to oddział przeznaczony jedynie dla mieszkańców miasta, ale również dla osób z innych części Polski, które chcą w wygodny sposób przechować np. swoją łódź albo akcesoria wodne poza sezonem. 

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia – magazynowanie rzeczy na najwyższym poziomie

W zależności od tego, jak dużą ilość rzeczy potrzebujesz przechować, możesz wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar pomieszczenia self storage, których powierzchnie zaczynają się od 1 m3, a kończą na 35m2 (w zależności od lokalizacji). Możesz skorzystać z doświadczenia pracowników, którzy na podstawie informacji o tym, jaki rodzaj przedmiotów i w jakiej ilości potrzebujesz przechować, doradzą Ci, który rozmiar pomieszczenia będzie dla Ciebie optymalny. 

Niewątpliwą zaletą Less Mess Storage jest możliwość elastycznej umowy. Możesz podpisać ją na 7 dni, 1 miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu możesz skorzystać z magazynu samoobsługowego, nawet jeśli potrzeba najmu jest kwestią tygodnia. 

Oddziały Less Mess wyposażone są w całodobowy monitoring, oraz nowoczesny system kontroli dostępu. Dodatkowo każde pomieszczenie jest zamykane na kłódkę, która jest własnością klienta. Wynajęty magazyn będzie dla Ciebie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.