Bardzo mocne biało czarne paznokcie

Interesujesz się trendami zdobienia paznokci? Świetnie trafiłaś. Pragniemy przedstawić bardzo mocne biało czarne paznokcie. Czego potrzebujemy do wykonywania zdobień?

Wybór lakierów

Aby biało czarne paznokcie wyglądały przepięknie i zdobienia były wykonane naprawdę perfekcyjnie to potrzebujemy odpowiednich lakierów. Warto wybierać lakiery z pędzelkiem płaskim i szerokim. Postawmy na płynną konsystencję białego lakieru. Nie może jednak on być wodnisty. Aby móc uzyskać pokrycie perfekcyjne potrzebne będą trzy warstwy. Chodzi o wykończenie coś pomiędzy półmatem a kredą. Po zaschnięciu w dotyku lakier musi być satynowy, bardzo przyjemny. Jego aplikacja tak naprawdę nie tworzy problemów. Lakier ten ma dosyć istotną cechę. Bowiem każda warstwa lakieru jest cienka i nawet nałożone trzy warstwy nie stworzą grubej warstwy.

Jeśli chodzi o lakier czarny, to warto postawić na taki sam pędzelek jak w przypadku lakieru białego. W wypadku czarnego lakieru warto postawić na konsystencję gęstą, ale jednak nie ciągnącą się. Kryje bowiem już perfekcyjnie po jednej warstwie. Aplikacja jak w przypadku białego nie będzie sprawiała żadnego problemu. Na paznokciu uzyskamy przepiękną taflę czerni.

Utrwalony manicure

Jeśli zależy nam na trwałym manicure, to nie możemy zapomnieć o utwardzaczu. Warto wybrać utwardzacz diamentowy. Utwardzacz powinien mieć wodnistą konsystencję. Potrafi on rozmazać wykonane przez nas zdobienie, gdy go zbyt szybko nałożymy. Nadaje przepiękny połysk. Idealnie się także nadaje jako baza pod sam lakier. Utwardza faktycznie płytkę paznokcia. Wydłuży nam średnią trwałość lakieru na paznokciach o jakieś dwa następne dni.

Gdy już mamy wszystkie kosmetyki potrzebne, to warto zaopatrzyć się także w igłę. Bowiem to przy pomocy igły najczęściej wykonuje się poszczególne zdobienia. W zasadzie zdobień jest cała masa. Ogranicza nas już tutaj jedynie nasza wyobraźnia. Zachęcamy serdecznie do zajrzenia na inspiracje paznokciowe, które znajdują się oczywiście w Internecie. Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z paznokciami, to miejmy na uwadze, aby rozpocząć przygodę od łatwych wzorów. Jeśli od razu się rzucimy „z motyką na słońce”, to możemy się zniechęcić. Pamiętajmy, że najważniejszy jest tutaj trening. Musimy nabrać wprawy. Trening sprawi, że staniemy się mistrzami. Najlepiej ćwiczyć na kimś. Sobie bowiem trudno jest wykonać paznokcie, zwłaszcza na prawej ręce. Jednak również jest to możliwe. Musimy przede wszystkim uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. Wszystko jest do wykonania.