Paznokcie fioletowe – idealne na lato

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paznokcie fioletowe to prawdziwy hit. Nie może w naszej łazience zabraknąć lakieru o tym właśnie kolorze. Oczywiście odcieni fioletu jest całe mnóstwo. Jak z fioletami stworzyć udane stylizacje? Tego spróbujemy się dowiedzieć.

Pora na zmiany

Najpopularniejszym kolorem na paznokciach zawsze był róż. Jednak już się nam nudzi. Pora na paznokcie fioletoweJest to najmodniejszy kolor na letnie szaleństwa. Zastąpi on z dużym powodzeniem pudrowo różowe czy też słodkie odcienie. Delikatny, pastelowy oraz lekki fiolet ogarnął nie tylko nasze paznokcie, ale także wnętrza. Wkradł się także do wielkiego modowego świata. Skupmy się jednak na fiolecie na paznokciach. Jest wyjątkowo dziewczęcy, a na dodatek taki nieszablonowy.

Chociaż paznokcie fioletowe nie wymagają od nas dodatkowych zdobień i świetnie wyglądają na naszych dłoniach jako jedyny oraz dominujący kolor, to latem możemy postawić na jakieś wakacyjne wzorki. Jakiś pomysł? Świetnie sprawdzi się płytka cieniowana brzoskwiniowo-fioletowa. Można także wymalować sobie na jednym czy też maksymalnie na dwóch paznokciach tropikalną palmę. Pamiętajmy, że aby tego dokonać będziemy potrzebowały precyzyjnego oraz cienkiego pędzelka.

A może cyrkonie?

Jeśli szukamy manicure olśniewającego na wieczorne wyjście, to połączmy fioletowe paznokcie z cyrkoniami. Na pewno świetnie będzie w takim połączeniu postawić na odcień śliwki czy też na winogrono. Nie poprzestawajmy na jednym kolorze. Paznokcie na wszystkie większe wyjścia potrzebują jednak blasku. Wystarczy, że ozdobimy płytkę paznokciową lśniącymi cyrkoniami. Możemy je umieścić u nasady i stworzyć koronę. Stylizacja nabierze całkiem innego charaktery. Przyciągnie skutecznie uwagę wszystkim osób.

Paznokcie do swojego stroju zawsze dobieramy na zasadzie kontrastu czy też podobieństwa. Przy kierowaniu się takimi zasadami – barwy ciemnofioletowe współgrają z jasnymi sukienkami, damskimi garniturami oraz także kombinezonami. Odcienie zdecydowane jak lawenda, winogrono czy też śliwka zestawiajmy z bielą czy też z szarością. Bardzo ciekawie odcienie fioletu wyglądają z żółcią oraz co ciekawe z krwistą czerwienią. Natomiast, znacznie jaśniejszy fiolet jak chociażby liliowy śmiało możemy nosić z czernią. Możemy się także pokusić o energetyczny oraz purpurowy total look. Jak widać jest z czego wybierać. Gdy będziemy miały pierwszy raz fiolet na swoich paznokciach, to na pewno nie będzie to nasz ostatni raz. Zakochamy się w tym kolorze, szczególnie, że daje nam masę możliwości oraz wiele odcieni.