Aplikacja Joom opinie – lepiej nie pokazywać jej zakupoholikom

Nie da się ukryć, że Polacy wręcz kochają zakupy w Chinach. Dlatego też nad Wisłą bardzo dużą popularnością cieszy się Gearbes czy też AliExpress. Jednak ostatnim krzykiem cieszy się Joom opinie. Aplikacja Joom jest wygodnym oraz bezpiecznym sposobem na zakupy w Chinach.

Bezpieczne zakupy w Chinach

Joom opinie jest młodą platformą internetową, która w zasadzie służy jako pośrednik przy zakupach w Państwie Środka. Inaczej niż na AliExpress nie można się tutaj kontaktować bezpośrednio ze sprzedawcą. Zamiast tego mamy wsparcie mało responsywne, ale między innymi po polsku. Różnic jest w zasadzie o wiele, wiele więcej.

Joom bardzo podobnie jak AliExpress korzysta z maszynowego tłumaczenia przy przygotowywaniu ofert. Odnieść można jednak wrażenie, że gdzieś w tymże procesie pojawia się człowiek, który jest koryguje największe babole, przez co ogłoszenia nas nie wprowadzają w błąd. Nie zmienia jednak to faktu, że opisy produktów się czyta dosyć trudni.

Opisy są jednak drugorządną kwestią w stosunki do cen. To przecież za nie pokochaliśmy zakupy i tak zwanych majfriendów.

Okazje życia, promocje oraz rabaty

Rzut oka na główną stronę pokazuje nam, że Joom nie celuje w żadnym wypadku w miłośników smartfonów czy też generalnie rzeczy droższych. W aplikacji owszem znajdziemy urządzenia drobne, ale gro produktów to po prostu gadżety plastikowe, o których istnieniu mogliśmy jeszcze przed momentem nawet nie wiedzieć. Są tutaj chociażby wymyślne maseczki, foremki, ale nie tylko. Znajdziemy silikonowe etui, biżuterię czy też spodnie. Oczywiście każdy z nas widzieć może całkiem inną stronę internetową, ponieważ twórcy sugerują, że na kształt jej wpływają oczywiście nasze preferencje.

Na pewno zauważyliśmy, że aplikacja nas bombarduje przecenami. Warto jednak każdą z takich promocji sprawdzać. Możemy sobie na przykład znaleźć ładne buty z reklamową ceną, która pasowałaby raczej do klapek, a nie półbutów. Po wejściu na tę stronę jednak się okazuje, że czterdzieści złotych jest kwotą, za którą buty damskie dostaniemy jedynie w rozmiarze 36. Każda para butów większa jest oczywiście droższa. Nie zabrakła także kwoty przekreślonej z księżyca. Widnieje na niej cena prawie 800 złotych. Tyle rzekomo buty kosztowały przed przeceną. Musimy być czujni.

Jednak ogólnie rzecz biorąc opinie są bardzo pozytywne. Koniecznie musimy się o tym przekonać na własnej skórze. Wiemy doskonale, że póki czegoś nie doświadczymy, to trudno nam pewne kwestie sobie wyobrazić. Na pewno sobie z tym poradzimy.